Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka!  Nasze przedszkole obchodziło go radośnie 18 i 20 września.dla dzieci_1920x1200_092_tecza__farby__slonce

  • 18 września spotkaliśmy się z Panem Prezydentem naszego miasta na stadionie miejskim.Kilkoro dzieci z gr V reprezentowało nasze przedszkole na stadionie. W trakcie spotkania wspólnie z innymi przedszkolakami odśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka, były zabawy i gry sportowe. Pan Prezydent Tadeusz Truskolaski przeczytał dzieciom „Balladę o uprzejmym rycerzu”.
  • We środę 20 września w przedszkolu na dzieci czekała  niespodzianka. Pani Dyrektor zaprosiła wszystkie grupy do swojego gabinetu, złożyła życzenia z okazji ich śwęta i wręczyła nowe gry. Ale, ale... mieliśmy okazję posiedzieć także na najważniejszym fotelu - fotelu dyrektorskim :) Przejmując tym samym rządy w przedszkolu.
  • Dzieci z V grupy starszaków  wymaszerowały po śniadaniu na spacer po naszym osiedlu z transparentem przedszkola, z okrzykami, instrumentami i kukiełkami. Radośnie oznajmiając wszystkim o dzisiejszym święcie. Razem z nimibawiły się przedszkolaki z sąsiedzkich przedszkoli. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Przedszkolaka, były zabawy i pląsy przy muzyce. Było też trochę czasu na małe szaleństwa.

To było super świetowanie.


na stadionie miejskim 18 września

DSC01560DSC01564DSC01545


 

świętowanie  na naszym osiedlu i przedszkolu 20 września

DSC01573DSC01575DSC01586

IMG 1669a IMG 1677 IMG 1678