Było bajecznie, czarodziejsko i radośnie.IMG 0028

Na scenie pojawiały się postacie z bajek i basni J.Ch.Andersena: brzydkie kaczatko, królowa śniegu, Kopciuszek, krasnoludki, królewny, syrenki i wiele innych.

Tak nasze przedszkole kończyło uroczyście mijajacy rok szkolny.

Na scenie Kina Forum zaprezentowały sie wszystkie dzieci z naszego przedszkola.

 

 

 


Artystyczne lato u Wilkowskiego to uroczystość podsumowująca działania przedszkola majace na celu rozwijanie talentów i zdolności dzieci

oraz realizację priorytetów Ministra Edukacji Narodowej -upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci .Przez cały rok książki czytały nauczycielki w grupach i w przedszkolnym czytadełku,czytali  rodzice i dzieci oraz zaproszeni goście. I oczywiscie dzisiaj na scenie Kina Forum nie mogło zabraknąć rodziców, którzy aktywnie właczyli się w organizację uroczystości i czytali fragmenty bajek i baśni przed wystepami dzieci.

Artystyczne lato u Wilkowskiego jest uroczystością, którą od wielu lat organizuje nasza Pani Dyrektor Anieszka Marchel. Autorką muzyki,choreorafii i  projektów strojów jest Pani Katarzyna Wądołowska. Dziekujemy Pani Joannie Mikłaszewicz za przygotowanie prezentacji multimedialnej, Panu Wojtkowi Depczyńskiemu za sprawne jej puszczanie, oraz wszystkim nauczycielom za przygotowanie dzieci. Szczegolne podziękowania należą się także rodzicom którzy pięknie czytali bajki i baśnie podczas uroczystości a wiec: Annie W.,Monice P., Joannie C., Piotrowi B., Agnieszce D., Marcinowi Z., Agacie Sz., Agnieszce SZ., Monice K., Jackowi B, Zbigniewowi K.

Dziekujemy wszystkim  rodzicom za wyrozumiałość i pomoc w przeprowadzeniu tak dużego i ważnego przedsięwzięcia przez nasze przedszkole.:)


galeria zdjęć:

 Zdjęcia do pobrania na:

https://drive.google.com/open?id=0B9xNy_2k6-2DTTQ5ZzR1aThWYk0


relacja filmowa z uroczystości:

 w przygotowaniu