• Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.30 do 18.00 od poniedziałku do piątku, przez cały rok z miesięczną przerwą wakacyjną.
  • Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 3 do 6 lat.
  • Grupa obejmuje dzieci w zbliżonym wieku z uwzględnieniem ich potrzeb, zainteresowań, uzdolnień.
  • Organizację pracy w ciągu dnia określają ramowe rozkłady dnia dla poszczególnych grup, ustalone z uwzględnieniem wymagań zdrowia i higieny.
  • Dzieci uczęszczające do przedszkola korzystają z 3 posiłków: śniadanie, obiad, podwieczorek (dzieci zdeklarowane na 5 godzin korzystają z 2 posiłków: śniadania i obiadu). Jest możliwość zastosowania diety zastępczej dla dzieci bezmlecznych (grzecznościowej).
  • Zasady odpłatności za usługi świadczone przez przedszkole określa umowa zawarta pomiędzy dyrektorem przedszkola a rodzicem (prawnym opiekunem).

grupy dyżurne:

Rano w godzinach 6.30-7.00 dyżur pełni grupa   VI   BADACZE   w sali nr. 205 - I  piętro

Popołudniu w godzinach 17.00-18.00 dyżur pełni grupa x- tropiciele sala nr 106 -parter 


 

Czas realizacji podstawy programowej w Przedszkolu Samorządowym Nr 58 w Białymstoku we wszystkich oddziałach, ustala się w godzinach 8.30-13.30.

 


 ORGANIZACJA PRACY w grupach  W ROKU SZKOLNYM 2016 - 2017

grupa nauczyciele godziny pracy nauczycieli grupy(zmianowość)
personel pomocniczy

godziny pracy

personelu pomocniczego

nr sali

X

Tropiciele

3-LATKI

D

  • Grycuk Ewa - nl- wspomagający
  • Anna Borucka -  (zastępstwo: Mróz Magdalena)
  • Edyta Kolesińska                                                                

7.30-13.30

9.00-14.00

13.00-18.00

  • Rzepniewska Bożena
  • Irena Kulesza

7.00-15.00

8.00-16.00

106

VI

Badacze

3- LATKI

G

  • Puchalska Helena
  • Stępniak Marzena nl- wspomagający                                                                
  • Mikłaszewicz Joanna

6.30-11.30

9.00-14.00

11.30-16.30

  • Michałowska Ewa
  • Barbara Zimmerman
 

7.00-15.00

8.00-16.00

205

I

Mali artyści

4- LATKI

D

  • Kiertowicz Ewa
  • Elżbieta Małyszko - nl- wspomagający                                                                
  • Prochor Agnieszka

7.00- 12.00

9.00-14.00

12.00-17.00

  • Gołębiewska Bożena
7.00-15.00 104

II Podróżnicy

4 -LATKI

G

  • Marta Ewa Grycuk / zastępstwo za Kropiwnicka Barbara-urlop zdrowotny do 31.08.2017 r.
  • Szutkiewicz Barbara
  • Wygonowska Agnieszka - nl-wspomagający                                                                

7.00-12.00

9.00-14.00

12.00-17.00

  • Dojlida Henryka
7.00-15.00 209

III

Zuchy

4 -LATKI

D

  • Wesołowska Anna
  • Bayer Anna - nl- wspomagający                                                                
  • Radziszewska Dorota
  • Marchel Agnieszka

7.00-12.00

9.00-14.00

12.00-17.00

  • Żukowska Marta
  • Katarzyna Obuchowska

7.00-15.00

8.00-16.00

108

IV Modraszki

5-LATKI

D

  • Łuniewska Danuta
  • Szymborska Beata - nl- wspomagający                                                                  
  • Tynkiewicz Aneta

7.00-12.00

9.00-14.00

12.00-17.00

  • Citko Krystyna
 

7.00-15.00

102
           

V

Kapitalni

5-LATKI

G

  • Mojsak Iwona
  • Dąbrowska Dorota nl- wspomagający
  • Żukowska Agnieszka

7.00-12.00

9.00-14.00

12.00-17.00

  • Krasowska Iwona

               

7.00-15.00

211

VII Pedziwiatry

6 latki

G

  • Gaińska Barbara- nl- wspomagający                                                                
  • Pyłko Dorota
  • Tomczak Barbara

PN-czw.

7.oo-11.3o

9.00-14.00

12.00- 16.30

piątek-

7.oo-11.00

9.00-14.00

12.00- 16.00

  • Karpowicz Alicja
 

7.00-15.00

202

VIII

Ekoludki

6 -latki

G

  • Halicka- Amelian Marzanna
  • Prokopiuk Ewa
  • Zalewska Katarzyna- nl- wspomagający                                                                  

PN-czw.

7.oo-11.3o

9.00-14.00

12.00- 16.30

piątek-

7.oo-11.00

9.00-14.00

12.00- 16.00

  • Beata Koniecka

7.00- 15.00

204

IX Odkrywcy smaków

6 -LATKI

D

  •  Jackowska Dorota
  • Elżbieta Kwaśnik-Raćkowska – nl- wspomagający                                                                  
  • Urszula Popkowska

PN-czw.

7.oo-11.3o

9.00-14.00

12.00- 16.30

piątek-

7.oo-11.00

9.00-14.00

12.00- 16.00

  • Zadykowicz Tosia
7.00-15.00 105

Organizacja pracy  specjalistów 2016/2017:

Tygodniowy plan pracy specjalistów

    Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Katarzyna Sznajder - Grześ Wicedyrektor 10.30 – 14.30 7.30 – 9.00 15.00 – 16.00  

7.30 – 9.00

11.00 – 11.30

Katarzyna Sznajder - Grześ Pedagog specjalny   9.00 – 10.00 12.00 – 15.00 12.00 – 16.00 9.00 – 11.00
Wojciech Depczyńska Pedagog specjalny 7.30-11.30 7.30 – 11.30 12.00 – 16.00 7.30 – 11.30 12.00 – 16.00
Paulina Ł Psycholog 8.00 – 11.30 8.00 – 11.30 8.00 – 14.00 13.00 – 16.00 7.30 – 11.30
Urszula Dąbrowska Rehabilitant 9.00 – 12.00 9.00 – 14.00 9.00 – 14.00 9.00 – 14.00 9.00 – 11.00
Żaneta Gaińska Rehabilitant   9.00 – 12.00 12.00 – 14.00 12.00 – 14.00 11.00 – 14.00
Katarzyna Lach Terapeuta SI 10.00 – 15.00 8.00 – 11.30 10.00 – 14.30 10.00 – 13.30 8.00 – 11.30
Barbara Jankowska Logopeda 7.30 – 11.30 12.00 – 14.00 8.00 – 14.00 12.00 – 16.00 7.30 – 11.30
Małgorzata Polak Logopeda 11.15 – 16.00 7.00 – 10.45 12.15 – 16.15 7.00 – 10.45 11.15 – 15.15
Katarzyna Wądołowska Muzykoterapeuta 9.30 – 14.30 9.30 – 14.00 9.30 – 14.30 9.00 – 14.00 15.00 – 17.30