dla dzieci 1920x1200 147 dziewczynka  kwiaty lotosu  zaba

 

Osiągnięcia dzieci i kadry nauczycielskiej PS Nr 58 w Białystoku w 2014/2015 r

Osiągnięcia  kadry   nauczycielskiej PS Nr 58 :

  • Dnia 26.11.2014 r nauczycielki naszego przedszkola otrzymały nagrody w Wojewódzkim Konkursie Twórczości Nauczycieli organizowanym przez MODM w Białymstoku:

- p. Agnieszka Marchel -dyrektor naszego przedszkola uhonorowana została ZŁOTYM DYPLOMEM za kompozycje muzyczne

- p. Anna Bayer - nauczycielka z gr. X -uhonorowana została ZŁOTYM DYPLOMEM - za twórczośc literacką.

  • Dnia 15.10.2014 r. pani Anna Bayer nauczycielka naszego przedszkola otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Białegostoku za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
  • Dnia 14.10.2014 r.nauczyciele z naszego przedszkola zostali uhonorowani medalami Ministra Edukacji Narodowej oraz Komisji Edukacji Narodowej za osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej:

- p. Helena Puchalska- Złoty Medal Ministra Edukacji Narodowej

- p. Marzanna Stępniak - Srebrny Medal Ministra Edukacji Narodowej

- p. Barbara Agnieszka Wygonowska- Brązowy Medal Ministra Edukacji Narodowej

- p. Anna Wesołowska -  Medal Komisji Edukacji Narodowej

- p. Anna Bayer -  Medal Komisji Edukacji Narodowej

- p. Barbara Szutkiewicz -  Medal Komisji Edukacji Narodowej

              

                      

Osiągniecia  dzieci  PS Nr 58

  • Dnia 29.11.2014 r. Zespół teatralny GAGATEK otrzymał II NAGRODĘ w Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży w Białymstoku.
  • W dniu 13.01 2015 roku nasze dzieci z gr VIII otrzymały I nagrodę w XIV Przeglądzie Małych Form Teatralnych ,, Kolędy to czas''  za przedstawienie ,, W ubogiej stajence''
  • Dnia 29.04.2015 r. Zespół Teatralny ARLEKIN zdobył nagrodę w Podlaskim Forum Teatrów Lalkowych.
  • 29.05.2015 r. Zespół Teatralny Arlekin Zdobył nagrodę GŁÓWNĄ GRAND PRIX na  22 Powiatowym Forum Teatrów Dzieciecych i Młodzieżowych "Melpomena" 2015 w Juchnowcu.
  • Dnia 13.06.2015 r zespół teatralny GAGATEK otrzymał III Nagrodę na Ogolnopolskim Festiwalu  Teatrów Dzieciecych i Młodzieżowych HECA 2015 w Płocku.

Grupa 1

Grupa I to najmłodsza grupa w naszym przedszkolu. Ze wzgledu na specyfikę oraz poziom rozwoju emocjonalno-społecznego naszym priorytetem była adaptacja dzieci do nowego środowiska. Naszym ogromnym sukcesem i powodem do zadowolenia jest to, że dzieci z uśmiechem i radością przychodzą do naszego przedszkola. Nasi rodzice są również zadowoleni gdyż wiedzą, że ich dzieci czują się bezpiecznie i mają zapewnione warunki do wszechstronnego rozwoju. Nasze dzieci uczestniczą we wszystkich audycjach Opery i Filharmonii Białostockiej, spektaklach teatralnych, różnego typu spotkaniach, imprezach przedszkolnych i większośc maluszków z radością bierze w nich udział. Obserwujemy rozwój i adaptację naszych wychowanków, dostrzegamy w nich wiele talentów, ktore zaczynamy już rozwijać. Dzieci z naszej grupy chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez rodziców.

Grupa 2

W pierwszym półroczu dzieci z grupy II brały udział w konkursach plastycznych:
przedszkolnym
1. Bezpieczna droga do przedszkola - Nagrody: Natalka K. i Hania S.
miejskich
1. Czary Pani Jesieni - Ala W., Zuzia Z., Zosia R., Hania S. i Julka D.
2. Leśne stworzonko - Julka D., Zosia R. i Ala W.
wojewódzkich
1. Barwy jesieni - Zosia R., Ala W. i Julka D
2. Portret Pluszowego Misia - Nagrody: Julka D., Ola D., Zosia R., Ala W. i Gracjan W.
recytatorskim
1. Gala Mikołajkowa - Nagroda: Ala W.
Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

Grupa 3

Osiągnięcia dzieci z grupy III rok 2014/2015

Konkurs plastyczny:
Jakub Siemieniuk - nagroda " Strażnik Miejski w oczach dziecka " PS 25
Maciej Targoński - wyróżnienie " Twórczość księdza Jana Twardowskiego słowem i pędzlem malowana " Zespół Szkół Kleosin
Jakub Siemieniuk - nagroda " Bezpieczna droga do przedszkola " PS 58
Oliwia Harasim - wyróżnienie " Latający mieszkańcy lasów " PS 78
Hanna Zimnoch- nagroda " Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza"PS 58
Maja Skiścim- wyróżnienie "Podlasie..."PS 58
Joanna Pycz - wyróżnienie "Podlasie..." PS 58
Joanna Pycz - nagroda "S.O.S dla bezdomnych kotów" Młodzieżowy Dom Kultury
Maja Skiścim - nagroda " Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" PS 49
Maja Skiścim - wyróżnienie " Mistrz Origami" SP 47

Hanna Zimnoch – nagroda „Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy” PS 60

Amelia Kruszewska – nagroda „Przyjaciele zwierząt”. PS 71

Krzysztof Waszkiewicz – nagroda „ Niebieski Świat” PS58

Jakub Siemieniuk  - nagroda  PS 58

Maciej Targoński – nagroda  PS 58

Paweł Szerszenowicz – nagroda  PS 58

Blanka Pietraszko - nagroda PS 58

Hanna Zimnoch – nagroda PS 58

Bartosz Hiero – wyróżnienie „ Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

Mam Talent  „II  Przedszkolny  Festiwal Talentów”

Hanna Zimnoch

Natalka Boruta

Joanna Pycz

Amelia Kruszewska

Maja Skiścim

Bartosz Hiero

Jakub Siemieniuk

Konkurs Plastyczny

Kruszewska Amelka I nagroda  „Przyjaciele zwierząt” PS51

Mroczko Gabrysia nagroda „Mały Artysta” PS58

Pac Adrian nagroda „Mały Artysta” PS 58

Targoński Maciek nagroda „Mały Artysta” PS58

Wieczorek Basia nagroda „Mały Artysta” PS58

Hiero Bartosz nagroda „Mały Artysta” PS58 

Skiścim  Maja  nagroda „Przygody Tymoteusz Rymcimci” PS58

Siemieniuk Jakub wyróżnienie „Przygody Tymoteusza …” PS58

Rutkowski Bartek wyróżnienie „ Skrzydlaci Przyjaciele” PS 64

Siemieniuk Jakub wyróżnienie „ Wiosna…” PS 47

Przedszkolny Konkurs Piosenki PS58

Boruta Natalka

Siemieniuk Jakub

Harasim Oliwia

Konkurs recytatorski

Boruta Natalka wyróżnienie ‘Lokomotywą z Janem Brzechwą i …” PS 47

Hiero Bartek nagroda PS58

Oliwia Harasim wyróżnienie PS58

Wasilkowski Oliwier PS58

Waszkiewicz Krzysztof PS58

Borutaq Natalia PS58

Rutkowski Bartek PS58

Grupa 4

Nagrody :

Olaf Roszkowski - ,, Gala Mikołajkowa '' w MDK w Białystoku ''

Olek Grudziński - konkurs plastyczny ,, Barwy Jesieni ''

Krzysztof Dziejma - konkurs plastyczny ,, Bezpieczna droga do przedszkola ''

Olaf Roszkowski - XII edycja wojewódzkiego konkursu recytatorsko - muzycznego ,,Zdrowym być" ( MDK w Białymstoku)

Mateusz Budzanowski - konkurs plastyczny ,,Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza"

Maja Olszewska, Bartek Romanowicz, Olek Rudziński, Emilka Bujko, Zuzia Godlewska - konkurs plastyczny ,,Niebieski świat''

Olaf Roszkowski - konkurs piosenki autorskiej

Patrycja Jarosławska, Julia Szymańska, Olaf Roszkowski, Maciej Guziejko - konkurs plastyczny,,Mały artysta"

Wyróżnienia :

Bartek Romanowicz - konkurs plastyczny ,, Barwy jesieni ''

Olaf Roszkowski - konkurs piosenki przedszkolnej w Akadamii Wokalnej w Łapach

Udział w konkursach :

Emilia Bujko, Beata Citko - konkurs plastyczny ,, Pod skrzydłami Anioła ''

Szmidt Antonina, Piotr Kościukiewicz - konkurs plastyczny ,, Mój Anioł Stróż ''

Maja Olszewska, Zuzia Godlewska - konkurs plastyczny ,, Barwy świata przyrody ''

Fabian Zajkowski - konkurs plastyczny ,,Najpiękniejszy Amorek"

Maja Olszewska - konkurs plastyczny ,,Bajki w zimowej szacie"

Maja Olszewska, Bartek Romanowicz, Zuzia Godlewska, Emilia Bujko - konkurs plastyczny ,,Mój ulubiony bohater J. Brzechwy"

Grupa 5

 

Miło nam poinformować o zdobytych nagrodach przez nasze dzieci w konkursach:

• Gabrysia Markiewicz – główna nagroda w Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni” organizowanym przez Przedszkole „Słoneczne” w Wasilkowie

• Maja Nowicka – nagroda specjalna przyznana przez dyrektora przedszkola Marię Lisowską w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Baśnie i legendy polskie” organizowanym przez PS 1 w Białymstoku

• Mateusz Stepaniuk i jego mama - nagroda w Konkursie Plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 58 Integracyjne w Białymstoku

Grupa 6

     W tym roku szkolnym w naszej grupie ruszyły trzy  koła zainteresowań, dzięki którym dzieci osiągnęły następujące osiągnięcia :

KOŁO LEGO

- widoczna poprawa umiejętności manipulacyjnych, zdolności zapamiętywania i odtwarzania zbudowanych budowli przez siebie i innych, myślenia abstrakcyjnego i logicznego rozumowania

-dzieci potrafią tworzyć złożone budowle

-wzrosła umiejętność działania w zespole, a także chęć i zaangażowanie podczas zajęć

KOŁO MAŁY FOTOGRAF

Został zakupiony aparat fotograficzny dla dzieci. Wspólnie zrobiliśmy zdjęcia  z „wesołym akcentem”, które można podziwiać na holu w przedszkolu  obok naszej Sali (104). Dzieci zapoznały się z historią powstania aparatu fotograficznego oraz praktyczna obsługą aparatu cyfrowego i analogowego. Potrafią z niego korzystać. Poznały takie pojęcia jak: kadr, portret kamera obskura.

KOŁO GIER PLANSZOWYCH

Dzieci same w czasie wolnym od zajęć sięgają po ulubione gry takie jak  „ Chińczyk” „ Warcaby”, „Farmer”. Znają zasady gier i umieją  spokojnie znieść przegraną. Rozumieją, że jest to przede wszystkim świetna zabawa.

Inne nasze sukcesy w konkursach:

Katarzyna Chałustowska udział w konkursie „ Jesień w moim mieście”

Kuba Romaniuk udział w konkursie „ Bohaterowie ulubionych bajek”

Amelia Karankiewicz  nagroda i Gabriela Zalewska za udział w konkursie „Czary pani Jesieni”

Marcel Iwanicki i Dawid Burzyński  udział w konkursie „Bezpieczny przedszkolak”

Aleksandra  Bartoszuk dyplom za udział   „Przedszkolny Konkurs  Piosenki”,  nagroda w konkursie „Przyroda w oczach dziecka”

Marcel Iwanicki nagroda  w konkursie wiedzy o bajkach „Bajki , bajeczki”

Gabrysia Zalewska

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- za udział w konkursie plastycznym „Niebieski świat” PSI nr 58

- za udział w konkursie prozdrowotnym „ Mamę, tatę chwyć  za rękę zorganizuj im wycieczkę, rusz nad wodę albo w las, miło spędzisz czas”

Michał Zajkowski

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

-dyplom „Mały artysta” PSI nr 58

Kuba Romaniuk

-dyplom „Mały artysta” PSI nr 58

- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Podlasie – w poszukiwaniu wspólnoty pogeanicza” PSI nr 58

Katarzyna Chałustowska

-dyplom „Mały artysta” PSI nr 58

Kuba Miśnikowicz

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- za udział w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat” PSI nr 58

Milena Wanilewska

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

-za udział w przedszkolnym „Quizie wiedzy Sześciolatka” PSI nr 58

Dawid Burzyński

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat” PSI nr 58

-za udział w przedszkolnym „Quizie wiedzy Sześciolatka” PSI nr 58

-za udział w „Przedszkolnym Konkursie Piosenki” PSI nr 58

Zuzanna Jedlińska

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

-za udział w przedszkolnym „Quizie wiedzy Sześciolatka” PSI nr 58

Eryk Pietrasz

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

-za udział w przedszkolnym „Quizie wiedzy Sześciolatka” PSI nr 58

- III miejsce w konkursie plastycznym „Jakie znasz zawody?” zorganizowany przez Izbę Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Białymstoku

Amelka Karankiewicz

-za udział w przedszkolnym „Quizie wiedzy Sześciolatka” PSI nr 58

- za udział w Turnieju Gier Planszowych PSI nr 58

Maja Łapińska

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- za udział w konkursie prozdrowotnym „ Mamę, tatę chwyć  za rękę zorganizuj im wycieczkę, rusz nad wodę albo w las, miło spędzisz czas”

Aleksandra Bartoszuk

-dyplom „Mały artysta” PSI nr 58

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- nagroda w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat” PSI nr 58

- nagroda w Konkursie Matematycznym PS nr 68

Roman Damian

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- dyplom za udział w miejskim konkursie „Bajeczna zakładka do książki”

Szymon Racewicz

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- dyplom za udział w miejskim konkursie „Bajeczna zakładka do książki”

Kornel Okruszko

- dyplom za udział w miejskim konkursie „Bajeczna zakładka do książki”

Aleksander Puchacz

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- dyplom za udział w miejskim konkursie „Bajeczna zakładka do książki”

Franek Rogowski

- dyplom za udział w miejskim konkursie „Bajeczna zakładka do książki”

Piotr Bielicki

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

- dyplom za udział w miejskim konkursie „Bajeczna zakładka do książki”

Marcel Iwanicki

-wyróżnienie w konkursie wiedzy o bajkach „Bajki, bajeczki”

- udział w „Quizie Wiedzy Bezpieczny Przedszkolak”

-dyplom „Mam talent” PSI nr 58

-udział w Przedszkolnym Konkursie Piosenki

- nagroda w Konkursie Matematycznym 

Grupa 7

 
SUKCESY DZIECI II PÓŁROCZE
 
  •  nagroda - Ania S, Grześ B - konkurs ekologiczny "Baterie - zagrożenie dla środowiska i ludzi"
  • dyplom - Nikola I, Gabrysia F -  Turniej gier planszowych organizowany przez Ps nr 58
  • dyplom - Dominik K, Gabrysia R, Jaś K, Marek S, Zuzia G - konkurs plastyczny "Bajkowa zakładka do książki" organizowany przez PS 55
  • III miejsce - Pola K - konkurs recytatorski "Świat dziecka" organizowany przez PS nr 43 w Białymstoku.
  • wyróżnienie  - Alan S - konkurs recytatorski "Świat dziecka" organizowany przez PS nr 43  w Białymstoku.
  • I miejsce - Piotr M - konkurs proekologiczny " Mamę, tatę chwyć za rękę...." organizowany przez PS nr 55  w Białymstoku 
  • nagroda - Pola K, Zuzia G - XIII edycja Festiwalu "Piosenki i Tańce Naszego Regionu"
  • I miejsce - Alan S, Jaś K -  konkurs matematyczny organizowany przez PS nr 58
  • nagroda - Zuzia G, Pola K - w kategorii "Duety" w IX edycji KOnkursu Piosenki "Odpowie ci wiatr" organizowanego przez  SP nr12 w Białymstoku
  • wyróżnienie  - Gabrysia R - w kategorii "Soliści" w IX edycji Konkursu Piosenki "Odpowie ci wiatr" organizowanego przez SP nr 12 w Białymstoku
  • nagroda - Marek S - w VIII edycji konkursu plastycznego "Inni, a jednak tacy sami" organizowanego przez SP nr 12
  • wyróżnienie - Pola K, Zuzia G -  II Wojewódzki Konkurs wokalno- recytatorski "Mój dom - moja rodzina" organizowany przez PS nr 64
  • Nagroda - Zuzia G - XXIII Festiwal Piosenki Przedszkolaka w zespole "Roztańczone nutki" organizowany przez MDK
  • wyróżnienie - Pola K - konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki" organizowany przez MDK w Białymstoku
  • wyróżnienie - Jaś K - konkurs plastyczny "Najpiękniejsza rybka akwariowa" organizowany przez SP nr 47 w Białymstoku
  • wyróżnienie - Gabrysia F, Marek S, Nikola I - konkurs plastyczny "Jakie znasz zawody?" organizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Białymstoku
  • dyplom - Gabrysia R, Zuzia G - XI Festtiwal Dziecięcej Piosenki Mniejszości Narodowych "Spiewajmy razem" organizowany przez PS nr 14 w Białymstoku
  • dyplom - Gabrysia R, Zuzia G - XXIII Festiwal  Piosenki Przedszkolaka organizowany przez MDK w Białymstoku
  • nagroda - Alan S - konkurs plastyczny -  "W swiecie przyrody"  organizowany przez PS 58
  • dyplom - Ania S, Zuzia G - konkurs plastuyczny "Ekologii czar.... kwiaty" - VII forum Małych Ekologów - SP nr 2 w Białymstoku
  • III miejsce - Pola K - konkurs recytatorski - "Dobre wychowanie wierszem" organizowany przez SP nr 58 w Białymstoku
  • wyróżnienie   - Piotr M - konkurs plastyczny "Radosna rodzina" organizowany przez PS nr 30 w Białymstoku
  • nagroda - Pola K, Oliwia R - konkurs recytatorski "Świat moich kilku lat" organizowany przez PS nr 58
  • wyróżnienie - Jakub P, Ania S, Łukasz W, Alan S - konkurs recytatorski "Świat moich kilku lat" organizowany przez PS nr 58
  • nagroda - Marek S - konkurs plastyczny - "Maluję wiersze Doroty  Gellner" organizowany przez PS ne32 w Białymstoku
  • wyróżnienie - Jaś K - konkurs plastyczny - "Maluję wiersze Doroty Gellner" organizowany przez PS nr 32 w Białymstoku
  • wyróżnienie - Jaś K - Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Przygody Tymoteusza Rymcimci" organizowany przez PS nr 58
  • nagroda specjalna - Zuzia G - konkurs wokalno - recytatorski - "W krainie wierszy i piosenek Doroty Gellner" organizowany przez PS nr 32 i MDK w Białymstoku
  • dyplom uznania - Jaś K, Marek S - II Wojewódzki Przegląd Plastyczny - "Piękny jest mój świat" organizowany przez PS 55
  • wyróżnienie - Pola K - konkurs recytatorski - "Lokomotywą z Janem Brzechwą i Julianem Tuwimem" organizowany przez PS nr 46 "Bajkowa Kraina"
  • I miejsce - Zuzia G - konkurs plastyczny "Żegnaj zimo - witaj wiosno" organizowany przez      SP nr 7
  • nagroda - Gabrysia R, Zuzia G, Pola K - Konkurs Piosenki Przedszkolnej organizowany przez PS 58
  • nagroda - Ania S, Krzyś B, Nikola I, Grześ B - konkurs plastyczny "Maly artysta" organizowany przez PS 58
  • dyplom - Łukasz W  - konkurs recytatorski " Polscy poeci bliscy dzieciom" pod hasłem : "Trzeszczące wierszyki" organizowanym przez PS nr 78
  • nagroda - Ania S, Piotr M, Zuzia G, Marek S, Grześ B - w konkursie plastycznym "Niebieski świat" organizowanym przez PS nr 58
  • nagroda - Gabrysia F, Ania S, Pola K, Marek S - w finale talentów organizowanym przez PS nr 58
  • dyplom - Jakub P, Piotr M, Jaś K, Monika S, Zuzia G, Gabrysia F, Ania S, Marek S, Pola K - "Tydzień talentów"
  • wyróżnienie - Pola K - konkurs piosenki  "Wiosna piosenką malowana" organizowany przez PS nr 49 w Białymstoku
  •  IV miejsce -  Pola K, Łukasz W  i Alan S - w IX Edycji Konkursu Wiedzy o Baśniach Chińskich zorganizowanym przez PS Nr 32 pod honorowym patronatem Książnicy Podlaskiej
  • I miejsce - Jaś K, Gabrysia F, Marek S, Zuzia G - w konkursie plastycznym "Moja wymarzona I klasa" organizowanym przez SP nr 7 w Białymstoku
  •  II miejsce - Pola K - wojewódzki konkurs recytatorski "Jestem przyjacielem lasu" organizowany przez PS nr 55
  • dyplom  - Gabrysia F- ogólnopolski konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki Kopciuszek" zorganizowanym przez Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie
  • dyplom - Zuzanna G - ogólnopolski konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki Kopciuszek" zorganizowanym przez Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie
  • I miejsce - Alan S - konkurs recytatorski "Zdrowym być" organizowany przez PS 68
  • nagroda - Zuzia G - konkurs plastyczny "Prawa dziecka widziane oczami przedszkolaka" organizowany przez PS nr 79
  • nagroda - Piotr M - konkurs plastyczny "Najpiękniejszy Amorek" organizowany przez SP nr 16
  • wyróżnienie - Zuzia G - konkurs plastyczny "Najpiękniejszy Amorek" organizowany przez SP nr 16
  • wyróżnienie - Piotr M - konkurs plastyczny "Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza" organizowany przez PS 58
  • nagroda - Zuzia G - konkurs plastyczny "Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza" organizowany przez PS 58
  • nagroda - Marek S - konkurs plastyczny "Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza" organizowany przez PS 58
  • nagroda - Jaś K - konkurs plastyczny "Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza" organizoawany przez PS 58
  • nagroda - Łukasz W - wewnątrz przedszkolny konkurs wiedzy o bajkach "Bajki , bajeczki"
  • nagroda - Pola K - wewnątrz przedszkolny konkurs wiedzy o bajkach "Bajki, bajeczki"

SUKCESY DZIECI I PÓŁROCZE

  • nagroda - Gabrysia F - konkurs plastyczny "Anioły, aniołki, aniołeczki" organizowany przez SP nr 47 w Bałymstoku.
  • nagroda  - Marek S z tatą - konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • nagroda  - Jaś K z mamą - konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do przedszkola"
  •  dyplom - Zuzanna G - udział w Quizie "Bezpieczny przedszkolak"
  •  dyplom - Alan S -  udział w Quizie "Bezpieczny przedszkolak"
  • I miejsce - Gabrysia F - konkurs plastyczny " Mój anioł stróż " organizowany przez PS nr 25 w Białymstoku
  • dyplom - Gabrysia F - ogólnopolski konkurs plastyczny "Baw się z nami jesiennymi darami" organizowany przez Europejskie Przedszkole "Klub Kubusia Puchatka" w Ramiszowie
  • wyróżnienie - Zuzanna G - konkurs piosenki Mikołajkowa Gala Przedszkolaka organizowany przez MDK w Białymstoku
  • II miejsce - Łukasz W -  konkurs recytatorski "Twórczośc ks. Jana Twardowskiego słowem i pędzlem malowana" organizowany przez  ZS im. Jana Pawła II w Kleosinie
  • nagroda Kocham Białystok - Zuzanna G - konkurs plastyczny "Moje miasto, mój region za 100 lat" organizowany przez SP nr 12 w Białymstoku
  • nagroda - Pola K - konkurs recytatorski na Mikołajkowej Gali Przedszkolaka organizowanej przez MDK w Białymstoku
  • dyplom - Patryk H - za udział w konkursie plastycznym "Latający mieszkańcy lasów" organizowany przez PS nr 78 w Białymstoku
  • dyplom - Jaś K - za udział w konkursie plastycznym "Latający mieszkańcy lasów" organizowany przez PS nr 78 w Białymstoku
  • nagroda - Zuzanna G - konkurs plastyczny "Podróże po Podlasiu" organizowany przez PS nr 79 w Białymstoku
  • nagroda - Jaś K - konkurs plastyczny " Podróże po Podlasiu" organizowany przez PS nr 79 w Białymstoku
  • wyróżnienie - Pola K - konkurs piosenki "Witajcie w naszej bajce" organizowany przez PS nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku
  • wyróżnienie - Zuzanna G - konkurs piosenki "Witajcie w naszej bajce" organizowany przez PS nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku
  • I miejsce - Marek S - konkurs plastyczny "Strażnik Miejski w oczach dziecka" organizowany przez PS nr 25 w Białymstoku
  • wyróżnienie - Zuzanna G - konkurs wokalny "Łapska Akademia Wokalna" organizowany przez Dom kultury w Łapach

Grupa 8

* dyplom - Karolina J. w konkursie ,,Barwy świata jesieni" organizowanym przez PS nr 53 w Białymstoku

* udział - Małgorzata J. i Natalka D. w konkursie ,, Czary Pani Jesieni'' organizowanym przez PS nr 53 w Białymstolu

* udział Natalki D. w wojewódzkim konkursie plastycznym ,, Baśnie i legendy polskie'' organizowanym przez PS nr 1 w Białymstoku

* dyplom - Karolina J. za udział w konkursie plastycznym ,, Latający mieszkańcy lasów'' organizowanym przez PS nr 78 w Białymstoku

* dyplom - Emilka M. za udział w między grupowym quizie ,, Bezpieczny przedszkolak"

* dyplom - Ryś S. za udział w mędzy grupowym quizie ,, Bezpieczny przedszkolak"

* dyplom - Natalka D. z mamą za udział w konkursie plastycznym ,, Bezpieczna droga do przedszkola" organizowanym przez nasze przedszkole

* udział -  Zuzia B. i Wiktoria K. w konkursie ,, Anioły, aniołki, aniołeczki'' organizowanym przez SP nr 47 w Białymstoku

* dzieci z naszej grupy otrzymały I nagrodę  w XIV przeglądzie Małych Form Teatralnych ,, Kolędy to czas'' za przedstawienie   ,, W ubogiej stajence''

* nagroda - Małgorzata J. i Karolina J. w między grupowym konkursie ,, Bajki, bajeczki''

* wyróżnienie -  Zuzia Ż, udział Wiktora K., Natalki D., Zosi K.w konkursie plastycznym ,, Za co kochamy wiosnę?'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 48 w Białymstoku

* udział Wiktorii K. w konkursie plastycznym ,, Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 60 w Białymstoku

* udział Natalii K. i Natalii D. w konkursie plastycznym ,, Lepsze zdrowie i uroda, niż papierosowa moda''  organizowanym przez PS nr 82 w Białymstoku

* dyplom- Zuzia B. , Basia Z. , Ryś S., Amelka P. w konkursie plastycznym ,, Mały artysta'' organizowanym przez nasze przedszkole

* dyplom - Ewelina G.,  Emilka M.  i Małgosia J. w konkursie plastycznym ,, Niebieski świat'' organizowanym przez nasze przedszkole

* dyplom za udział Emilki M. w konkursie plastycznym ,, Baje, bajki, bajeczki'' organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28 w Białymstoku

* udział Emilki M. i Karoliny J. w konkursie plastycznym ,, W świecie przyrody'' organizowanym przez nasze przedszkole

* dyplom - Zuzia B., Karolina J., Emilka M., Amelka P., Natalka D. za udział w finale przeglądu talentów i sztuki organizowanym przez nasze przedszkole

* wyróżnienie  Zosi K. i udział Eweliny G. , Małgosi J. w konkursie wojewódzkim ,, Tymoteusz Rymcimci'' organizowanym przez nasze przedszkole

* udział Leny I. i Zosi K. w konkursie plastycznym ,,Wiosna budzi owady'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 53 w Białymstoku

* wyróżnienie Lena I. i Emilka M. , udział Natalki K. , Karoliny J. , Zuzi B. i Eweliny G. w konkursie recytatorskim ,, Świat moich kilku lat'' organizowanym przez nasze przedszkole

* nagroda Ewelina G, wyróżnienie Małgosia J. i udział Natalka D. w konkurszie plastycznym ,, Przedszkolaki kochają przyrodę'' organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 77 w Białymstoku

* dyplom  KarolinaJ., Lena I., i  Zosia K. za udział w quizie ,, W zdrowym ciele, zdrowy duch'' organizowanym przez nasze przedszkole

* nagroda Ryś S., Wojtek R. za udział w konkursie matematycznym między grupowym organizowanym przez nasze przedszkole

* nagroda Olek K, Lena I i Zosia w przedszkolnym turnieju ekologiczno- przyrodniczym

* I nagroda Emilki M w konkursie plastyczno- literackim  ,, Bajeczka- książeczka'' organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 w Białymstoku

Grupa 9

Osiągnięcia dzieci z grupy IX (rok szkolny 2014/2015)

Konkursy plastyczne:

 Martyna Romanowicz – nagroda w miejskim konkursie plastycznym Mikołajkowej Gali Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Milena Frąszczak – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym Mikołajkowej Gali Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Antonina Rudzińska – nagroda w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Anioły, aniołki i aniołeczki”

Przemysław Tymiński – nagrodaw Konkursie Plastycznym pt. „Bajki w zimowej szacie”

Maria Zimnoch – wyróżnieniew Konkursie Plastycznym pt. „Bajki w zimowej szacie”

Maciej Hodun – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt. „Bajki w zimowej szacie”

Maria Zimnoch  - nagroda w przedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Podlasie w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza”

Milena Frąszczak - nagroda w przedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Podlasie w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza”

Milena Frąszczak - nagroda w konkursie plastycznym pt. „S.O.S. dla bezdomnych kotów”

Michaliny Krzywosz - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „S.O.S. dla bezdomnych kotów”

Kacper Zieniewicz - nagroda w konkursie plastycznym "Mały artysta"

Maksymilian Musiałowicznagroda w konkursie plastycznym "Mały artysta"

Maksymilian Łowczyknagroda w konkursie plastycznym "Mały artysta"

Maciej Hodunnagroda w konkursie plastycznym "Mały artysta"

Gabriel Zadykowicznagroda w konkursie plastycznym "Mały artysta"

Kacper Zieniewicz - nagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Milena Frąszczaknagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Krystian Kadłubowskinagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Maksymilian Musiałowicznagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Antonina Rudzińskanagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Michalina Krzywosznagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Jędrzej Horodeńskinagroda w konkursie plastycznym "Niebieski Świat"

Jędrzej Horodeński - III miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Przyjaciele zwierząt"

Michalina Krzywosz - nagroda w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. "Przygody Tymoteusz Rymcimci"

Jędrzej Horodeński  - nagroda w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. "Przygody Tymoteusz Rymcimci"

Przemysław Tymiński  - nagroda w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. "Przygody Tymoteusz Rymcimci"

Maciej Hodun - wyróżnienie w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. "Przygody Tymoteusz Rymcimci"

Michalina Krzywosz - nagroda w konkursie plastycznym "Taniec oczami dziecka"

konkursy wokalne:

Maria Zimnoch - nagroda za wykonanie piosenki w IX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskiej

Michalina Krzywosz - nagroda w Przedszkolnym Konkursie Piosenki

Maria Zimnochnagroda w Przedszkolnym Konkursie Piosenki

Maciej Hodun - wyróżnienie w Przedszkolnym Konkursie Piosenki

Kacper Zieniewicz - udział w Przedszkolnym Konkursie Piosenki

Antonina Rudzińska - udział w Przedszkolnym Konkursie Piosenki

Michalina Krzywosz - nagroda w XIII Edycji Festiwalu Piosenki i Tańce Naszego Regionu

Konkursy recytatorskie:

 Milena Frąszczak  – wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorskim Mikołajkowej Gali Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Milena Frąszczak - udział w XV edycji konkursu recytatorskiego z cyklu "Polscy Poeci bliscy dzieciom" pod hasłem: "Trzeszczące wierszyki"

Milena Frąszczak - nagroda w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat"

Martyna Romanowicz - nagroda w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat"

Maria Zimnoch - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat"

Antonina Rudzińska - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat"

Michalina Krzywosz - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat"

Milena Frąszczak - wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorskim "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki"

Inne:

 Michał Klimczuk – nagroda w konkursie wiedzy o bajkach „Bajki, bajeczki”

Antonina Rudzińska - nagroda w konkursie wiedzy o bajkach „Bajki, bajeczki”

Michalina Krzywosz -nagroda za udział w przedszkolnym quizie sześciolatka

Milena Frąszczak - nagroda za udział w przedszkolnym quizie sześciolatka 

Maria Zimnochnagroda za udział w przedszkolnym quizie sześciolatka

Milena Frąszczak - finał "Mam talent"

Maria Zimnochfinał "Mam talent"

Maciej Hodunfinał "Mam talent"

Michalina Krzywoszfinał "Mam talent"

Michał Klimczukfinał "Mam talent"

Kacper Zieniewiczfinał "Mam talent"

Antonina Rudzińskafinał "Mam talent"

Martyna Romanowiczfinał "Mam talent"

Michalina Krzywosz - I miejsce w Konkursie Matematycznym "Mądra Główka".

Milena Frąszczak - I miejsce w Konkursie Matematycznym "Mądra Główka".

Antonina Rudzińska - wyróżnienie w konkursie matematycznym

Hubert Ostasiewiczwyróżnienie w konkursie matematycznym

II miejsce w turnieju wiedzy przyrodniczo - ekologicznej"

Grupa 10

   

Dzieci biorą udział w różnego rodzaju konkursach miejskich, wojewódzkich, ogólnopolskich i wewnątrzprzedszkolnych. Poniżej osiagniecia dzieci w II półroczu bieżącego roku szkolnego 

konkursy plastyczne:

"SOS dla bezdomnych kotów"

Martyna Snarska, Ola Ziembińska, Damian Olszewski-  udział

"Bajki w zimowej szacie"

Marta Lewsza- nagroda

Martyna Snarska, - wyróżnienie

Marysia Gierałtowska, Oliwia Sobieszczak- udział

"Najpiękniejszy amorek"

 Oliwia Sobieszczak, Zosia Żuraw- wyróżnienie

Marta Lewsza - udział

"Podlasie - w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza"

Oliwia Sobieszczak, Marta Lewsza ,Marysia Gierałtowska -  nagroda

"Sport, rodzina i ja"

Damian Olszewski- nagroda-III miejsce

 Marysia Gierałtowska, Kacper Słomiński- udział

"Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy"

Zosia Żuraw- nagroda

"Cztery Pory Roku na Podlasiu"

Bartek Wołczek - nagroda

Ola Ziembińska, Oliwia Sobieszczak- udział

 
 "Sport to zdrowie- każdy dzieciak ci to powie" 
Bartek Grygoruk- I nagroda
 
"Niebieski Swiat"
Martynka Snarska, Marta Lewsza,Bartek Grygoruk,Krzyś Łapiński- nagrody
 
"Baje, bajki, bajeczki..."
Martyna Snarska- nagroda
 
"Mali Artyści"
Marcel Szpak, Kacper Słomiński, Krzyś Smolikowski, Nastka Tomczuk, Krzyś Łapiński- nagrody
 
"Przygody Tymoteusza Rymcimci"
Marysia Gierałtowska, Martynka Snarska, Krzyś Łapiński- nagrody
Ola Ziembińska, Oliwia Sobieszczak- wyróżnienia
 
"W świecie przyrody"
Bartek wołczek- nagroda
Krzyś Jacewicz- udział
 
"Moja rodzina"
Martynka Snarska- nagroda
Krzyś Łapiński- wyróżnienie
Marta Lewsza- udział
 
"Moja rodzina żyje zdrowo"
Oliwia Sobieszczak, Natalka Lasoń i Ola Ziembińska- nagrody
 
"Maj z paletą barw wyruszył"
Marta Lewsza- nagroda
Oliwia Sobieszczak - wyróżnienie
 

recytatorskie:

"Jestem przyjacielem lasu"

Marysia Gierałtowska- III miejsce  

Ola Ziembińska-  udział

"Polscy poeci bliscy dzieciom" 
Marysia Gierałtowska- nagroda
Martyna Snarska- wyróżnienie
 
"Świat moich kilku lat"- przedszkolny konkurs recytatorski
Marysia Gierałtowska, Martyna Snarska, Zosia Żurawnagrody
Ola Ziembińska- wyróżnienie
 
"Dobre wychowanie wierszem"
Marysia Gierałtowska- I nagroda
Martynka Snarska- III nagroda
Zosia Żuraw- udział 
 
"O złotą różdżkę  Dobrej Wróżki- wojewódzki konkurs recytatorski
Martyna Snarska - wyróżnienie
Marysia Gierałtowska - udział
  
inne:
"Quiz wiedzy 6-latka" - naszą grupę reprezentowali: Błażej Korbut, Martynka Snarska, Marysia Gierałtowska- nagroda
 

 "Konkurs piosenki przedszkolnej"

  Ola Ziembińska, Błażej Korbut i Marysia Gierałtowska- nagroda

  Zosia Żuraw- udział

"W krainie wierszy i piosenek Doroty Gellner"- IX edycja konkursu wokalno-recytatorskiego

Ola Ziembińska, Błażej Korbut i Marysia Gierałtowska -I nagroda

"W zdrowym ciele zdrowy duch"- quiz wewnątrzprzedszkolny- grupę naszą reprezentowały: Martynka Snarska, Zosia Żuraw i Marysia Gierałtowska

"Przegląd Uzdolnień Dzieci- Mam talent"- IV edycja 

Błażej Korbut  za zaprezentowanie piosenki pt. "Słoneczko rumiane"- nagroda

"Przedszkolny konkurs matematyczny"

grupę naszą reprezentowali Marta Lewsza i Marcel Szpak- wyróżnienie

"Turniej Ekologiczno- Przyrodniczy"

 grupę nasza reprezentowały: Marysia Gierałtowska, Martyna Snarska , Zosia Żuraw- I miejsce

"Turniej gier planszowych"

 grupę reprezentowali: Kacper Słomiński i Oliwia Sobieszczak

" Baterie zagrożenie dla środowiska i ludzi"- ekokonkurs Departamentu Środowiska i Gospodarki Komunalnej UM w Białymstoku

Martyna Snarska otrzymała dyplom z tytułem "EKOPRZEDSZKOLAKA"

W I półroczu dzieci zdobyły nagrody i wyróżnienia w n/wym. konkursach:

konkursy plastyczne:

 "Bohaterowie ulubionych bajek"
 Martyna Snarska, Zosia Żuraw- nagroda
 Marta Lewsza  - udział
 

"Jesień w moim mieście"

 Martyna Snarska, - wyróżnienie

"Baśnie i legendy polskie"
 Marta Lewsza, Martyna Snarska- wyróżnienie
 Oliwia Sobieszczak, Marysia Gierałtowska, Ola Ziembińska - udział

"Barwy jesieni"

 Oliwia Sobieszczak-  nagroda
 Marysia Gierałtowska - wyróżnienie
  Ola Ziembińska -udział

"Barwy świata przyrody"

 Martyna Snarska , Marysia Gierałtowska, Natalia Lasoń- udział

"Piłka nożna twoją  radością"
 Damian Olszewski - wyróżnienie
 Martyna Snarska- nagroda
 
"Mój anioł stróż"
 Marysia Gierałtowska - nagroda
 Ola Ziembińska, Bartek Grygoruk,Natalka Lasoń- udział
 

"Bezpieczna droga do przedszkola" (wewnątrzprzedszkolny)

  Miłosz Kotowski wraz z mamą - nagroda

"Moje miasto i mój region za 100lat"
 Marta Lewsza- nagroda
 Marysia Gierałtowska ,Oliwia Sobieszczak, Zosia Żuraw- udział

"Anioły,aniołki, aniołeczki"

 Oliwia Sobieszczak- wyróżnienie

"Mikołajkowa Gala Przedszkolaków"- Tradycje Bożonarodzeniowe
Maria Gierałtowska, Oliwia Sobieszczak- nagroda
Martyna Snarska, zosia Żuraw- wyróżnienie
Marta Lewsza- udział
 recytatorskie:

" Mikołajkowa Gala Przedszkolaków"

 Ola Ziembińska, Marysia Gierałtowska- nagrody
Zosia Żuraw - wyróżnienie

 inne:

 "Bezpieczny  przedszkolak", "Bajki, bajeczki"- quiz wiedzy  (wewnątrzprzedszkolny)  -    grupę naszą reprezentowały: Martyna Snarska i Zosia Żuraw, które otrzymały nagrody