dla dzieci 1920x1200 085 orkiestra

 

Osiągnięcia dzieci i kadry nauczycielskiej PS NR 58 w Białymstoku w roku 2013/2014

  • Dzieci z naszego przedszkola na XIII Prezentacjach Małych Form Teatralnych ,, Kolędy to czas” za przedstawienie ,,Gore Gwiazda” otrzymały nagrodę.

Osobami przygotowującymi dzieci był p. Paweł Gorszewski i p.Katarzyna Wądołowska.

  • Dnia 19.01.2014 roku dzieci z przedstawieniem gościnnie wystąpiły w Kościele Świętego Kazimierza.
  • Dnia 15.10.201 r. pani Katarzyna Wądołowska nauczycielka naszego przedszkola otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Białegostoku za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Grupa 1

Nagrody :

Olaf Roszkowski - konkurs piosenki przedszkolnej

Olaf Roszkowski - Festiwal Piosenki Przedszkolnej w MDK w Białymstoku

Mateusz Budzanowski - przedszkolny konkurs recytatorski

Maja Olszewska - konkurs plastyczny ,, Ja i moja rodzina ''

Wyróżnienia :

Mateusz Budzanowski - konkurs piosenki przedszkolnej

Piotr Kościukiewicz - przedszkolny konkurs recytatorski

Grupa 2

* Mateusz Stepaniuk - nagroda w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku, udział w "Mam talent" organizowanym przez nasze przedszkole
* Wiktoria Żak - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Mateusz Stepaniuk i jego mama - nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Maja Nowicka - nagroda w konkursie plastycznym "Mały Artysta" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Michał Iwaniuk - nagroda w konkursie plastycznym "Mały Artysta" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Kamila Kołomyjska - nagroda w konkursie plastycznym "Mały Artysta" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Maks Musiałowicz - nagroda w konkursie plastycznym "Mały Artysta" organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Gabrysia Markiewicz - udział w konkursie piosenki organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
* Wiktoria Żak - udział w konkursie piosenki organizowanym przez PSI 58 w Białymstoku
 
 

Grupa 3


Grupa 4

  • II miejsce – Zuzia G - „Muzyka w jesiennych barwach" konkurs organizowany przez PS nr 7 w Białymstoku
  • Nagroda – Zuzia G - „Z Kubusiem Puchatkiem przez świat"- konkurs organizowany przez PS nr 52 w Białymst
  • II miejsce – Zuzia G
  • wyróżnienie – Oliwia R - „Mój Anioł Stróż" - konkurs organizowany przez PS nr 25 w Białymstoku
  • II miejsce – Zuzia G - „Anioły, aniołki, aniołeczki" - konkurs organizowany przez SP nr 47 w Białymstoku
  • Nagroda – Jaś K - „Bezpieczna droga do przedszkola" - konkurs organizowany przez PS nr 58 w Białymstoku
  • wyróżnienie – Gabrysia F - „W bożonarodzeniowym nastroju"- konkurs organizowany przez PS nr 68 w Białymstoku
  • „Nasi leśni przyjaciele" - konkurs plastyczno – ekologiczny organizowany przez PS. Nr 78 w Białymstoku, dyplomy za udział: Gabrysia F, Pola K.
  • „Las – nasz wspólny dom" - ogólnopolski konkurs organizowany przez P. P. nr 33 „Karolinka" w Opolu, dyplomy za udział Marek S, Zuzia G.
  • „Tuwim i Brzechwa moimi ulubionymi autorami wierszy" - ogólnopolski konkurs organizowany przez Europejskie przedszkole w Kiełczowie – udział Jaś K, Marek S.
  • „Tajemnice świata roślin" - ogólnopolski konkurs organizowany przez PN. „Bajkowe ogrody" w Aleksandrowie Łódzkim, udział Gabrysia R, Nikola I, Zuzanna G.
  • Nagroda - Gabrysia F - "Pod skrzydłami anioła" - konkurs plastyczny organizowany przez PS nr 80 w Białymstoku
  • Nagroda – Marek S. - „Podróże po Podlasiu" - konkurs organizowany przez PS nr 79 w Białymstoku
  • wyróżnienie – Jaś K - „Zimo baw się z nami" - konkurs organizowany przez PS nr 28 w Białymstoku
  • wyróżnienie – Łukasz W - " Polscy poeci bliscy dzieciom" - konkurs recytatorski organizowany przez PS 78 w Białymstoku
  • udział – Pola K - „Polscy poeci bliscy dzieciom" - konkurs recytatorski organizowany przez PS nr 78 w Białymstoku

Grupa 5

*  wyróżnienie- Zuzia Ż w konkursie ,, Zwiarzęta naszych lasów'' organizowanych przez PS nr 71 w Białymstoku
*  udział - Wojciech R i Aleksander D w konkursie ,, Jestem wesoły, jestem smutny''
*  udział - Wiktor K w konkursie ,, Muzyka w jesiennych barwach'' organizowanym przez PS nr 7 w Białymstoku
*  udział - Małgorzata J w  ogólnopolskim  konkursie plastycznym ,, Podwodny świat'' organizowanym przez Pałac Młodzieży im. Obrońców Poczty Polskiej i Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
* udział - Basia Z w konkursie ,, Ptaki zimą'' organizowanym przez Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Białymstoku
* wyróżnienie - Zuzia B, udział - Lena I,  Olek K  w konkursie recytatorkim ,, Swiat moich kilku lat''
* wyróżnienie- Zuzia B, udział Zuzia Ż  w konkursie piosenki organizowanym przez nasze przedszkole
* dyplom - Patrycja T, Basia Z, Zuzia B w konkursie ,, Mały artysta'' organizowanym przez nasze przedszkole 
* laureatki przedszkolnego finału ,, Mam talent'' - Karolina J,  Wiktoria K,  Ewelina G,  Małgosia J,  Zuzia B. 
* udział - Emilia M , Natalia K w konkursie ,, Moja rodzina''  organizowanym przez  nasze przedszkole
* udział - Wiktoria K, Wojtek R w konkursie wiedzy o bajkach ,, Bajki, bajeczki''
* udział - Natalia D, Lena I. Natalia K, Olek K w miejskim konkursie plastycznym ,, Wiosną jest wesoło'' 
 
 
 

Grupa 6

Osiągniecia dzieci z grupy VI w roku szkolnym 2013/2014

- Natalia Borecka - II miejsce w konkursie wojewódzkim "Moja rodzina"

- Maciej Hodun, Łukasz Baluk, Kinga Hajduczenia, Gabriel Zadykowicz, Maksymilian Łowczyk - udział w konkursie plastycznym "Mali srtyści"

- Oskar Piećko, Damian Olszewski - I miejsce w konkursie "Bezpieczny przedszkolak"

- Zosia Żuraw, Oskar Piećko - I miejsce w konkursie wiedzy o bajkach "Bajki, bajeczki"

- Maciej Hodun, Łukasz Baluk, Bartek Grygoruk" - udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie recytatorskim

- Kornelia Milewska, Zosia Żuraw, Łukasz Baluk - udział w wewnątrzeprzedszkolnym konkursie piosenki

- Bogumił Lewosz - wyrożnienie w konkursie plastycznym "Bazpieczna droga do przedszkola"

- Oskar Piećko, Damian Olszewski, Kornelia Milewska, Zosia Żuraw, Bartek Grygoruk, - udział w wojewodzkim konkursie "Podlaski Przegląd Piesni Patriotycznej"

- Prezentacja programu artystycznego dla publiczności w klubie Kalina z okazji Dnia Niepodległości

- Udział w Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych - rodzice i dzieci z gr. VI

 

Grupa 7

Osiągnięcia dzieci z grupy VII (rok szkolny 2013/2014)

Konkursy plastyczne:

Weronika Samsel – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt. „Wiosną jest wesoło”

Damian Ejsmont - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „W świecie przyrody”

Julia Jarońko – nagroda w miejskim konkursie plastycznym „Moja rodzina” pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty

Weronika Samsel – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt. „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w nazej rodzinie”

Jakub Filipiak – nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Przyroda w oczach dziecka”

Julia Jarońko – nagroda w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy amorek”

Konstancja Piotrowska – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy amorek”

Katarzyna Dawidziuk – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy amorek”

Jakub Filipiak – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy amorek”

Michalina Krzywosz – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejszy amorek”

Michalina Krzywosz – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym Mikołajkowej Gali Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Przemysław Tymński – wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym pod hasłem „Maluj Mikołaje z wielką rozkoszą, bo one prezenty przynoszą”

Michalina Krzywosz – wyróżnienie w przedszkolnym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do przedszkola”

Michał Klimczuk – wyróżnienie w przedszkolnym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do przedszkola”

Milena Frąszczak – wyróżnienie w przedszkolnym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do przedszkola”

Konkursy recytatorskie:

Konstancja Piotrowska – nagroda w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat”

Milena Frąszczak  – wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat”

Milena Frąszczak  – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie recytatorskim pt. „Jestem Przyjacielem Lasu”

Kacper Kiercel – nagroda w miejskim konkursie recytatorskim Mikołajkowej Gali Przedszkolaków pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Konkursy wokalne:

Weronika Samsel – nagroda w XXII Festiwalu Piosenki Przedszkolaka

Julia Jarońko – udział w Regionalnym Konkursie Piosenki „Odpowie ci wiatr…”

Julia Jarońko – II miejsce w miejskim konkursie piosenki przedszkolnej inspirowanej literaturą dziecięcą, pt. „Witajcie w naszej bajce”

Inne:

I miejsce w konkursie wiedzy „W zdrowym ciele zdrowy duch”

Michał Klimczuk – wyróżnienie w „Turnieju Gier Planszowych”

Weronika Samsel – wyróżnienie w „Turnieju Gier Planszowych”

Milena Frąszczak – III miejsce w konkursie wiedzy o bajkach pt. „Bajki, bajeczki”

Michał Klimczuk – III miejsce w konkursie wiedzy o bajkach pt. „Bajki, bajeczki”

Krystian Kurowski – udział w przedszkolnym quizie wiedzy sześciolatka

Jakub Liszyk – laureat przedszkolnego Finału „Mam talent”

Katarzyna Dawidziuk – laureat przedszkolnego Finału „Mam talent”

Michalina Krzywosz – II miejsce w quizie wiedzy „Bezpieczny przedszkolak”

Antonina Rudzińska – II miejsce w quizie wiedzy „Bezpieczny przedszkolak”

Udział w „Turnieju gier i zabaw przedszkolaka"

Grupa 8

Julka Sochacka zdobyła nagrody w konkursach plastycznych: ,, Owoce i jarzynki - kolorowe witaminki’’, ,, To wiem od Tuwima’’, ,, Gwiazdka dla Afryki - tworzę, pomagam, jestem’’. W tym też konkursie nagrody otrzymały: Oliwia Juchimowicz i Joanna Rakowska. Prace na konkurs powstały pod kierunkiem nauczycielki Doroty Pyłko.

Przy jej pomocy również dzieci z grupy stworzyły prace na konkurs ,,Baśnie i legendy polskie’’ –Tomasz Bartoszuk zdobył nagrodę, a Jakub Biedrycki wyróżnienie. Tomasz zdobył także wyróżnienie w X edycji miejskiego konkursu plastycznego ,,Bohaterowie ulubionych bajek’’, a w konkursie ,, Świat się mieni barwami jesieni’’ nagrody zdobyli: Michał Seweryn, Ryszard Konopko i Anna Brzosko. Jakub Suchocki ,, wymalował’’ sobie nagrodę w konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kleosinie na temat ,, Twórczość Jana Brzechwy słowem i pędzlem malowane’’, a Maciek Goroszewski za swą pracę na temat ,, Barwy jesieni’’ otrzymał wyróżnienie.

W miejskim konkursie plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 47 ,, Anioły, aniołki i aniołeczki’’ II nagrodę zdobyła Martyna Jacewicz. Pod kierunkiem Barbary Tomczak powstała praca na konkurs ,, Z Kubusiem Puchatkiem przez świat’’, która zdobyła wyróżnienie - Patrycja Baranowska.

W tym samym konkursie Jakub Suchocki zdobył I nagrodę – opiekunem była Barbara Gaińska.

Grupa 9

OSIĄGNIĘCIA DZIECI Z GR IX W ROKU 2013/2014:

1. LITERACKIE:

  • Trzynaście wyróżnień indywidualnych w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku (Słupsk)
  • II miejsce (Marcin Luczewski) w Ogólnopolskim Konkursie Poezji „Na deszczowe poranki – jesienne rymowanki” (Sosnowiec)
  • Dwie nagrody (Krystian Iwanicki, Wiktoria Stalończyk) i trzy wyróżnienia (Zosia Ruszkiewicz, Adaś Jakimiuk, Klaudia Wilczewska) w Konkursie Literackim dla Dzieci „Słowem malowane” (Skierniewice)
  • Trzy nagrody (I msc - Hania Wygonowska, II msc – Klaudia Wilczewska, III msc - Adaś Jakimiuk) i trzy wyróżnienia (Karolina Snarska, Krystian Żukowski, Wiktoria Stalończyk) w Miejskim Konkursie „Tydzień z ekologią” w kategorii: poezja,  (Białystok, SP Nr 47)
  • Wydanie kilku zbiorków z tekstami 13 uczestników kółka literackiego - „Mam prawo” „Nasze wspólne bajeczki” „Kim jestem?”, „Wiersze ekologiczne” „Rymowanki na cztery pory roku” „Opowiastki indywidualne” „Historyjki do tej samej serii obrazków”
  • wyróżnienie dla PIÓRKA za tomik „Mam prawo” w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży (Słupsk)
  • nagroda specjalna dla PIÓRKA za tomik „Nasze wspólne bajeczki” w Konkursie Literackim dla Dzieci „Słowem malowane” (Skierniewice)
  • 2 miejsce dla PIÓRKA w miejskim konkursie literacko-plastycznym za tomik „Książka z moich marzeń” (Białystok)

2.GRAFIKA KOMPUTEROWA

  • Dwa wyróżnienia (Gabrysia Pietrasz, Karolina Snarska) w XXX Międzynarodowym Przedszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej – „Podróż z moim najlepszym przyjacielem” (Bydgoszcz)
  • I miejsce (Zuzia Zambrzycka)w Ogólnopolskim Konkursie grafiki Komputerowej  – „Laurka dla mamy” (Łuków)
  • Dwa wyróżnienia (Zosia Ruszkiewicz, Gabrysia Pietrasz) w Ogólnopolskim Konkursie – „Okładka do ulubionej książki” (Tarnów)
  • Dwie nagrody (Iza Kozłowska, Klaudia Wilczewska) i dwa wyróżnienia (Gabrysia Pietrasz, Wiktoria Stalończyk) w Konkursie Informatyczno-Plastycznym „Paintem malowane”  (Skierniewice)
  • Dwie nagrody (Zuzia Zambrzycka, Klaudia Wilczewska) w Konkursie Komputerowo-Plastycznym „Święta w oczach dziecka”  (Skierniewice)
  • Nagroda (II msc – Zosia Ruszkiewicz) i dwa wyróżnienia (Hania Wygonowska, Karolina Snarska) w Wojewódzkim Konkursie Informatyczno-Plastycznym – „Pikselkowa rodzina” (Białystok)
  • Dwa wyróżnienia (Karolina Snarska, Hania Wygonowska) Miejskim Konkursie „Moja rodzina” (PS Nr 58 I., Białystok)
  • Trzy nagrody (I msc – Iza Kozłowska, II msc – Gabrysia Pietrasz, III msc – Krystian Iwanicki) i dwa wyróżnienia (Klaudia Wilczewska, Hania Wygonowska) w Miejskim Konkursie „Tydzień z ekologią” w kategorii: grafika komputerowa  (Białystok, SP Nr 47)

3. PLASTYCZNE:

  • Wyróżnienie (Gabrysia Pietrasz) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni” (Wasilków)
  • nagroda (Hania Wygonowska) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „To wiem od Tuwima” (Białystok, SP Nr 16)
  • wyróżnienie  (Zuzia Zambrzycka) w Miejskim Konkursie Plastycznym „Podlasie królestwem bociana”
  • dwa wyróżnienia (Gabrysia Pietrasz, Karolina Snarska) w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ferie są super. Każdy ci to powie i zabawa na mrozie wychodzi na zdrowie”
  • wyróżnienie (Hania Wygonowska) w Miejskim Konkursie Plastycznym „Baje, bajki, bajeczki – od zawsze w naszej rodzinie”
  • dwa wyróżnienia (Hania Wygonowska, Karolina Snarska) w Konkursie Plastycznym „Moja rodzina” (Białystok, PS Nr 58 I.)

4. RECYTATORSKIE:

  • I msc (Hania Wygonowska) w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Jestem przyjacielem lasu”
  • nagroda (Karolina Snarska) i pięć wyróżnień (Iza Kozłowska, Hania Wygonowska, Klaudia Wilczewska, Gabrysia Pietrasz, Krystian Żukowski) w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Wierszobajkowe ZOO Joanny Myślińskiej, czyli spotkanie z wierszem, który zgrzyta i szeleści” (Białystok, PS Nr 58 I.)
  • dwie nagrody (II msc – Adaś Jakimiuk, III msc – Hania Wygonowska) w Miejskim Konkursie recytatorskim  (Białystok, SP Nr 47)
  • nagroda (Hania Wygonowska) i wyróżnienie (Zosia Ruszkiewicz) w konkursie „Świat moich kilku lat”  (Białystok, PS Nr 58 I.)

5. MUZYCZNE:

  • nagroda (Zosia Ruszkiewicz) i wyróżnienie (Karolina Snarska) w Przedszkolnym Konkursie Piosenki (Białystok, PS Nr 58 I.)

6. MATEMATYCZNE:

  • I msc (Hania Wygonowska) w konkursie „Mądra główka”

7. QUIZY, KONKURSY WIEDZY:

  • I msc (Hania Wygonowska i Karolina Snarska) w konkursie wiedzy dla dzieci – Quiz „Bezpieczny przedszkolak”
  • II msc (Iza Kozłowska, Zuzia, Krystian Iwanicki) w konkursie wiedzy „W zdrowym ciele zdrowy duch”
  • II msc (Zosia Ruszkiewicz, Gabrysia Pietrasz) w konkursie wiedzy o bajkach
  • wyróżnienie (Karolina Snarska) w II edycji Miejskiego Turnieju Wiedzy i Sprawności „Dzieciaki-mleczaki, zdrowe przedszkolaki”
  • wyróżnienie (Iza Kozłowska, Zosia Ruszkiewicz) w „Turnieju Gier Planszowych”

Grupa 10

      Dzieci brały udział w różnego rodzaju konkursach- indywidualnie i zespołowo. Opiekunami naszych Artystów były panie: Anna Bayer, Anna Wesołowska i Dorota Radziszewska. Oto nagrody i wyróżnienia w I półroczu roku szkolnego 2013/2014:

konkursy plastyczne:

"Jesień w  moim mieście"

Martyna Snarska- wyróżnienie 

Jakub Wołczek, Natalka Lasoń - udział

"Z Kubusiem Puchatkiem przez świat"

Martyna Snarska, Oliwia Sobieszczak- nagrody  

Marysia Gierałtowska, Paweł Nowik- udział

"To wiem od Tuwima"

Marysia Gierałtowska- nagroda

Kacper Słomiński- wyróżnienie

"Barwy jesieni"

Kacper Słomiński- I nagroda

Martyna Snarska, Marcel Szpak- udział

"Bohaterowie ulubionych bajek"

Martyna Snarska- wróżnienie

 "W świecie Juliana Tuwima"

Natalia Lasoń- wyróżnienie 

Oliwia Sobieszczak, Marysia Gierałtowska, Kacper Słomiński- udział

"Pod skrzydłami anioła"

Aleksandra Ziembińska- udział

"Mój anioł stróż"

Martyna Snarska- nagroda

Ola Ziembińska, Marysia Gierałtowska- udział w w.w.

"Bezpieczny przedszkolak" (wewnątrzprzedszkolny)

Martyna Snarska- nagroda

Jakub Wołczek, Marcel Szpak, Rafał  Kozikowski - udział

"Mikołajkowa Gala Przedszkolaków"

Marysia Gierałtowska, Błażej Korbut- wyróżnienia

Martyna Snarska, Oliwia Sobieszczak- udział

"Rysuj Mikołaje z rozkoszą, bo one szczęście przynoszą

Oliwia Sobieszczak- wyróżnienie "

Martyna Snarska, Ola Ziembińska, Kacper Słomiński- udział

"Anioły, aniołki, aniołeczki i inne ozdoby bożonarodzeniowe"

Martyna Snarska- udział

"Podróże po Podlasiu"

Kacper Słomiński- nagroda

Marysia Gierałtowska, Ola Ziembińska- udział

recytatorskie:

" Mikołajkowa Gala Przedszkolaków"

Natalka Lasoń- nagroda

Ola Ziembińska- wyróżnienie

"Emocje wierszem malowane"

 Marysia Gierałtowska- II nagroda

inne:

prezentacje Małych Form Teatralnych "Gore gwiazda" I nagroda

 w w.w zespole udział brała Marysia Gierałtowska

"Bezpieczny przedszkolak"- quiz wiedzy  nt. bezpieczeństwa wewnątrzprzedszkolny  - III miejsce -grupę naszą reprezentowali: Jakub Wołczek, Martyna Snarska

"W zdrowym ciele zdrowy duch"-  wewnątrzprzedszkolny-  III miejsce nagroda-

 grupę reprezentowali Kuba Wołczek, Natalka Lasoń i Marysia Gierałtowska.

     W ciągu drugiego półrocza  2013/2014 dzieci z naszej grupy brały udział w wielu konkursach. Oto ich wyniki:

konkursy plastyczne:

"Latanie dla ratowania życia" (wojewódzki)

Kacper Słomiński- nagroda

"Bajki  w zimowej szacie"

Marysia Gierałtowska, Oliwia Sobieszczak, Kacper Słomiński - udział

"Cztery Pory Roku na Podlasiu" (regionalny)

Martyna Snarska- nagroda

Oliwia Sobieszczak- udział

"Wiosenne przebudzenie" (międzynarodowy)

Martyna Snarska, Ola Ziembińska, Oliwia Sobieszczak- wyróżnienie

"Co mówi moja mina"

Martyna Snarska, Ola Ziembińska, Oliwia Sobieszczak- udział

 "Książka z moich marzeń" (literacko-plastyczny)

praca zespołowa: Natalka Lasoń, Marysia Gierałtowska, Kacper Słomiński, Marcel Szpak, Oliwia Sobieszczak, Bartek Wołczek, Ola Ziembińska, Martynka Snarska - III nagroda

"Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka"

Martyna Snarska, Oliwia Sobieszczak- nagroda

"Kiedy dziecko w rodzinie jest szczęśliwe"

Marysia Gierałtowska- nagroda

Oliwia Sobieszczak, Kacper Słomiński- udział 

"Przygody  Tymoteusza Rymcimci"

Martyna Snarska, Oliwia Sobieszczak, Ola Ziembińska, Bartek Wołczek, Jakub Wołczek,- nagroda

Natalka Lasoń, Błażej Korbut - wyróżnienie

"Skrzydlaci przyjaciele"

Marysia Gierałtowska, Oliwia Sobieszczak- udział

"Koci świat"

Oliwia Sobieszczak, Ola Ziembińska, Marysia Gierałtowska- udział

"Przyroda w oczach dziecka"

Oliwia Sobieszczak, Ola Ziembińska- nagroda

Martyna  Snarska- wyróżnienie

"Mały artysta" (wewnątrzprzedszkolny)

Rafał Nowik, Rafał Citko, Marcel Szpak, Krzyś Smolikowski- udział

"Taniec oczami dziecka"

Martyna Snarska- udział

"Moja rodzina"

Marysia Gierałtowska, Martyna Snarska- udział

"Przedszkolaki kochają przyrodę"

Martyna Snarska- nagroda

Marysia Gierałtowska- udział

"Maj z paletą barw wyruszył"

Martyna Snarska- nagroda

Oliwia Sobieszczak, - udział 

"Sercu najdroższa"

Martyna Snarska- nagroda

Ola Ziembińska, Marysia Gierałtowska- wyróżnienie

recytatorskie:

"Jestem przyjacielem lasu" (wojewódzki)

Marysia Gierałtowska- złoty dyplom uznania

" O złotą różdżkę  dobrej Wróżki"(miejski i wojewódzki)

Ola Ziembińska- nagroda, srebrna różdżka

"Świat dziecka"

 Marysia Gierałtowska- I nagroda

IV edycja "Polscy poeci bliscy dzieciom- Dziecięce marzenia"

Marysia Gierałtowska- nagroda

Ola Ziembińska- wyróżnienie

 "Wychowanie wierszem"

Marysia Gierałtowska- nagroda

Ola Ziembińska- udział

" Wierszobajkowe ZOO Joanny Myślińskiej,
 czyli spotkanie z wierszem, który zgrzyta i szeleści"

Ola Ziembińska- wyróżnienie

"Świat moich kilku lat" (wewnątrzprzedszkolny)

Ola Ziembińska- wyróżnienie

Marysia Gierałtowska- nagroda

Martyna Snarska -udział

inne:

"Bajki, bajeczki..."- wewnątrzprzedszkolny- wyróżnienie  otrzymali Martyna Snarska i Błażej Korbut

"Turniej gier planszowych"- wewnątrzprzedszkolny  - nagrody otrzymali Rafał Kozikowski oraz Kacper  Słomiński

"Turniej Przyrodniczo- Ekologiczny"-  wewnątrzprzedszkolny-  III miejsce -

 grupę reprezentowali Jakub Wołczek, Martyna Snarska i Paweł Nowik

"Przedszkolny konkurs piosenki"

Ola Ziembińska- nagroda

Oliwia Sobieszczak, Błażej Korbut- wyróżnienie.

          Gratulujemy nagród i wyróżnień, a także chęci do  brania w nich udziału i wysiłku wkładanego  w przygotowania do konkursów!!