dla dzieci 1920x1200 156 chlopiec  perkusja  gitara

Osiagnięcia dzieci w II semestrze roku szkolnego 2012/2013

Grupa 1

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta":

wyróżnienia: Łukasz Baluk, Kinga Hajduczenia, Aleksandra Barotszuk

Przedszkolny konkurs piosenki:

wyróżnienia: Kinga Hajduczenia, Martyna Romanowicz, Łukasz Baluk

Grupa 2

Przedszkolny konkurs piosenki:

I miejsce: Zuzanna Gosiewska

wyróżnienie: Pola Kurek

udział: Anna Stankiewicz, Gabriela Filipiak, Monika Sorokin

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta":

wyróżnienia: Krzysztof Bałbatyn, Grzegorz Bęćko, Nikola Igielska, Anna Stankiewicz

Konkurs "Świat moich kilku lat":

nagroda: Anna Stankiewicz, Łukasz Wałęga, Oliwia Radziwonowicz

wyróżnienie: Zuzanna Gosiewska

Grupa 3

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta":

wyróżnienia: Zuzanna Bohdan, Patrycja Tymińska, Barbara Zajkowska

Przedszkolny konkurs recytatorski:

wyróżnienie: Zofia Kitlas udział: Małgorzata Jakowczuk

Przedszkolny konkurs piosenki

udział: Ewelina Gromotowicz, Wiktoria Kuklik, Zofia Kitlas

Grupa 4

Przedszkolny konkurs recytatorski:

II miejsce: Zofia Żuraw wyróżnienia: Maciej Hodun, Maciej Woiński

udział: Bartosz Grygoruk

Przedszkolny konkurs piosenki:

udział: Oskar Piećko, Natalia Malinowska, Kornelia Milewska, Zofia Żuraw

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta":

wyróżnienia: Maciej Hodun, Maurycy Miłaszewski, Maria Mnich, Maksymilian Łowczyk

Grupa 5

Konkurs plastyczny "Przygody Tymoteusza Rymcimci"

I miejsce: Mateusz Szymaniuk

wyróżnienia: Julia Jarońko, Antonina Rudzińska

udział: Damian Ejsmont, Michalina Krzywosz, Weronika Samsel

Konkurs "Baje, bajki, bajeczki"

I miejsce: Konstancja Piotrowska

wyróżnienie: Damian Ejsmont udział: Jakub Liszyk, Jakub Iwaniuk, Jędrzej Horodeński

Konkurs plastyczny "W świecie przyrody"

wyróżnienie: Michalina Krzywosz udział: Weronika Samsel, Antonina Rudzińska, Damian Ejsmont

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta":

wyróżnienia: Kacper Zieniewicz, Weronika Samsel, Kurowski Krystian, Jakub Iwaniuk, Mateusz Urbański

Przedszkolny konkurs recytatorski:

I miejsce: Weronika Samsel, Milena Frąszczak, Michał Klimczuk

wyróżnienie: Julia Jarońko

Przedszkolny konkurs piosenki:

I miejsce: Julia Jarońko

wyróżnienie: Weronika Samsel

udział: Konstancja Piotrowska

Grupa 6

Przedszkolny konkurs piosenki:

I miejsce: Oliwia Juchimowicz

wyróżnienia: Jakub Suchocki, Kacper Rząca, Dominika Głębocka, Joanna Rakowska

Przedszkolny konkurs recytatorski:

I miejsce: Joanna Rakowska

wyróżnienia: Izabela Sawicka

Konkurs plastyczny "Każdy lubi bawić się, mamy prawo do zabawy"

I miejsce: Joanna Rakowska

Konkurs "S.O.S. dla bezdomnych kotów"

I miejsce: Dominika Głębocka

Konkurs "Bajki w zimowej szacie"

II miejsce: Jakub Suchocki

III miejsce: Krzysztof Baranowski

wyróżnienie: Joanna Rakowska

Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do przedszkola"

III miejsce: Oliwia Juchimowicz

Konkurs plastyczny "Przedszkolaki kochają przyrodę"

wyróżnienie: Szymon Ławreszuk, Jakub Suchocki

Konkurs "Wielkanoc tuż, tuż"

wyróżnienie: Julia Sochacka

Konkurs plastyczny "Portret z historią w tle"

wyróżnienie: Maksymilian Iwaniuk

Konkurs plastyczny "Żyj zdrowo, kolorowo"

wyróżnienie: Krzysztof Baranowski

udział: Mateusz Czarnecki, Tomasz Bartoszuk

Konkurs plastyczny "Lepsze zdrowie i uroda niż papierosowa moda"

udział: Tomasz Bartoszuk, Mateusz Czarnecki, Krzysztof Baranowski, Jakub Biedrycki

Konkurs "Skrzydlaci przyjaciele"

udział: Kacper Rząca

Konkurs "Baje, bajki, bajeczki"

udział: Kacper Rząca

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta":

wyróżnienia: Michał Seweryn, Maksymilian Iwaniuk, Anna Brzosko, Ryszard Konopko, Martyna Jacewicz

Grupa 7

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Witaj wiosno"

udział: Izabela Kozłowska, Małgorzata Kuźma, Maciej Tynkiewicz, Igor Parejko, Karolina Snarska, Hanna Wygonowska

Wojewódzki konkurs plastyczny "Pisanki, kraszanki wyrywanki"

udział: Krystian Iwanicki, Karolina Sanrska, Zofia Ruszkiewicz, Izabela Kozłowska

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta"

wyróżnienia: Kamila Gorazińska, Marcin Łuczewski, Wiktoria Stalończyk, Damian Prokop, Rafał Wyszyński

Konkurs plastyczny "Baje, bajki, bajeczki"

I miejsce: Hanna Wygonowska

Konkurs plastyczny "Zajączki, baranki, pocztówki, pisanki- wielkanocne niespodzianki"

II miejsce: Zofia Ruszkiewicz

Konkurs plastyczny "Pikselkowa wielkanoc"

II miejsce: Izabela Kozłowska

Konkurs plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele"

III miejsce: Kacper Grudziński

udział: Zuzanna Zambrzycka, Hanna Wygonowska

Konkurs plastyczny "W świecie dinozaurów"

udział: Wiktoria Stalończyk, Małgorzata Kuźma, Adam Jakimiuk, Karol Wołkowycki, Krystian Iwanicki, Kacper Grudziński

Przedszkolny konkurs wiedzy o bajkach

III miesjce: Hanna Wygonowska, Kacper Grudziński

Przedszkolny konkurs piosenki

I miejsce: Hanna Wygonowska, Małgorzata Kuźma

wyróżnienie: Zuzanna Zambrzycka

Przedszkolny konkurs recytatorski:

I miejsce: Hanna Wygonowska

wyróżnienie: Zuzanna Zambrzycka, Igor Parejko, Karolina Sanarska

Wojewódzki konkurs recytatorski "Wierszobajki Mateuszka"

I miejsce: Karolina Snarska

udział: Franciszek Dojlida

Grupa 8

Konkurs plastyczny "Pisanki, kraszanki"

I miejsce: Oliwia Gołębiewska, Gabriela Stefanowicz

Konkurs plastyczny "W świecie przyrody"

I miejsce: Dominika Zawadzka

Turniej wiedzy przyrodniczo- ekologicznej

I miejsce: Jan Ruszkiewicz, Gabriela Stefanowicz

Konkurs plastyczny "Dbam o zdrowie swoje i innych"

I miejsce: Maria Bielicka

Przedszkolny konkurs piosenki

I miejsce: Jakub Fadeńczuk, Emma Roszkowska

wyróżnienia: Maciej Klimczuk, Jan Ruszkiewicz, Gabiela Stefanowicz

XVIII Edycja Szachowa Ligi Szkolnej- grupa przedskzolaków

I miejsce: Jan Ruszkiewicz, Bartosz Morozewicz, Jakub Fadeńczuk, Maciej Klimczuk, Bartosz Rynkowski

Przedszkolny konkurs matematyczny

II miejsce: Jan Ruszkiewicz, Bartosz Morozewicz, Maciej Klimczuk

II miejsce w grupowym quizie przedszkolnym "W zdrowym ciele zdrowy duch"

Konkurs wiedzy o bajkach

wyróżnienie: Jan Ruszkiewicz, Gabriela Stefanowicz

Przedszkolny konkurs recytatorski

wyróżnienie: Maciej Snarski

Grupa 9

Przedszkolny konkurs matematyczny

I miejsce: Jakub Stępień, Piotr Zdanowicz, Paweł Jarmolik

Konkurs recytatorski o Złotą Różdżkę

I miejsce: Paweł Jarmolik

Turniej wiedzy przyrodniczo- ekologicznej

III miejsce: Kamila Śleszyńska, Szymon Nikonowicz, Emilia Awienowicz

VII edycja wojewódzkiego konkursu wokalno- recytatorskiego "Wiosenne marzenia"

wyróżnienie: Hubert Barynów, Kamila Śleszyńska, Szymon Jakubecki, Samuel Woronecki, Jędrzej Święczkowski, Piotr Zdanowicz

Przedszkolny konkurs wiedzy o bajkach

wyróżnienia: Jędrzej Święczkowski, Szymon Jakubecki

Przedszkolny konkurs piosenki

wyróżnienia: Szymon Jakubecki, Samuel Woronecki, Paulina Dziewiątkowska

udział: Jędrzej Święczkowski

II edycja konkursu recytatorsko- aktorskiego "Bajka w literaturze dziecięcej"

wyróżnienia: Szymon Jakubecki, Jędrzej Święczkowski

Konkurs plastyczny "W świecie przyrody"

wyróżnienie: Emilia Awienowicz, Kamil Tymiński

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Zdrowo jemy, zdrowo żyjemy"

wyróżnienie: Ewa Toczydłowska

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta"

wyróżnienia: Kamil Tymiński, Ewa Toczydłowska, Dominika Dojlido, Anastazja Tomczuk, Kamil Sokołowski, Gabriela Teodorczuk, M. Łukaszuk

Grupa 10

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bajki w zimowej szacie"

I miejsce: Martyna Gierałtowska

udział: Anna Jakimiuk, Emilia Gaińska, Alan Doldur, Karolina Tomkiel

Konkurs recytatorsko- muzyczny "Zdrowym być"

I miejsce: Julia Rakowska

wyróżnienie: Karolina Tomkiel

Wojewódzki konkurs plastyczny "Przygody Tymoteusza Rymcimci"

I miejsce: Martyna Snarska, Oliwia Sobieszczak, Ola Zembińska

wyróżnienie: Błażej Korbut

udział: Karolina Tomkiel, Emilia Gaińska, Martyna Gierałtowska, Maria Jaroma, Marcel Szpak

Wojewódzki konkurs piosenki autorskiej

I miejsce: Karolina Tomkiel, zespół "Gagatek"

wyróżnienie: Emilia Gaińska, Michał Szutkiewicz

Konkurs recytatorski "Jestem przyjacielem lasu"

I miejsce: Michał Szutkiewicz

II miejsce: Karolina Tomkiel

Konkurs recytatorski "Polscy poeci bliscy dzieciom"

wyróżnienie: Julia Rakowska, Anna Jakimiuk

Przedszkolny konkurs plastyczny "Mały artysta"

wyróżnienia: Kacper Słomiński, Marcel Szpak, Rafal Nowik

Przedszkolny konkurs wiedzy o bajkach

I miejsce: Anna Jakimiuk, Martyna Gierałtowska

Miejski konkurs plastyczny "Kiedy dziecko w rodzinie jest szczęśliwe"

I miejsce: Oliwia Sobieszczak

udział: Natalia Lasoń, Martyna Snarska, Emilia Gaińska, Julia Rakowska

Wojewódzkie Podlaskie Forum Teatrów Lalkowych MDK

I miejsce: zespół "Gagatek"

Konkurs plastyczny "Zanim Karol został papieżem"

I miejsce: Alan Doldur

wyróżnienie: Anna Jakimiuk

udział: Martyna Gierałtowska

Międzynarodowy konkurs plastyczny "Skrzydlaci przyjaciele"

II miejsce: Martyna Gierałtowska

Przedszkolny konkurs matematyczny 6- latków

III miejsce: Martyna Gierałtowska, Karolina Tomkiel, Anna Jakimiuk

Przedszkolny konkurs recytatorski

I miejsce: Natalia Lasoń, Karolina Tomkiel, Michał Szutkiewicz

wyróżnienie: Martyna Gierałtowska, Błażej Korbut

udział: Oliwia Sobieszczak, Martyna Snarska

Miejski konkurs plastyczny "W świecie przyrody"

I miejsce: Karolina Tomkiel

wyróżnienia: Ola Zembińska

udział: Maria Jaroma

Konkurs recytatorski MDK "O złotą różdżkę dobrej wróżki"

I miejsce: Karolina Tomkiel, Julia Rakowska

wyróżnienia: Michal Szutkiewicz

Konkurs piosenki przedszkolaka MDK

wyróżnienia: Karolina Tomkiel

udział: Michał Szutkiewicz

Konkurs plastyczny "Za co kochamy wiosnę"

udział: Oliwia Sobieszczak, Natalia Lasoń, Martyna Snarska, Julia Rakowska, Karolina Tomkiel, Martyna Gierałtowska

Konkurs plastyczny "Świat kwiatów"

wyróżnienia: Karolina Tomkiel, Anna Jakimiuk

udział: Julia Rakowska, Martyna Gierałtowska, Emilia Gaińska

Konkurs plastyczny "Witaj wiosno"

I miejsce: Karolina Tomkiel, Jan Małyszko

wyróżnienia: Julia Rakowska, Anna Jakimiuk

Konkurs plastyczny "Żegnaj zimo, witaj wiosno"

wyróżnienia: Alan Doldur

udział: Julia Rakowska, Emilia Gaińska, Maria Jaroma Festiwal Piosenki i Tańce Naszego Regionu

udział: zespół "Gagatek"

Konkurs plastyczny "Czysty Bialystok"

I miejsce: Martyna Gierałtowska wyróżnienia: Karolina Tomkiel, Alan Doldur

Przedszkolny konkurs piosenki

I miejsce: Karolina Tomkiel, Michał Szutkiewicz, Martyna Snarska

wyróżnienia: Martyna Gieraltowska, Emilia Gaińska

udział: Anna Jakimiuk

Konkurs Plastyczny

Kruszewska Amelka I nagroda  „Przyjaciele zwierząt” PS51

Mroczko Gabrysia nagroda „Mały Artysta” PS58

Pac Adrian nagroda „Mały Artysta” PS 58

Targoński Maciek nagroda „Mały Artysta” PS58

Wieczorek Basia nagroda „Mały Artysta” PS58

Hiero Bartosz nagroda „Mały Artysta” PS58 

Skiścim  Maja  nagroda „Przygody Tymoteusz Rymcimci” PS58

Siemieniuk Jakub wyróżnienie „Przygody Tymoteusza …” PS58

Rutkowski Bartek wyróżnienie „ Skrzydlaci Przyjaciele” PS 64

Siemieniuk Jakub wyróżnienie „ Wiosna…” PS 47

 

Przedszkolny Konkurs Piosenki PS58

Boruta Natalka

Siemieniuk Jakub

Harasim Oliwia

Konkurs recytatorski

Boruta Natalka wyróżnienie ‘Lokomotywą z Janem Brzechwą i …” PS 47

Hiero Bartek nagroda PS58

Oliwia Harasim wyróżnienie PS58

Wasilkowski Oliwier PS58

Waszkiewicz Krzysztof PS58

Borutaq Natalia PS58

Rutkowski Bartek PS58