dla dzieci_1920x1200_152_dziewczynka__obraz

 

osiągnięcia kadry nauczycielskiej:

  • 14 października pracownicy naszego przedszkola zostali odznaczeni medalami za zasługi dla oświaty i wychowania.
  - Pani Marzanna Stępniak nauczycielka gr. VI , logopeda Pani Małgorzata Polak oraz Pani Urszula Popkowska nauczycielka gr IX
      zostały uhonorowane Medalami Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania

   - Pani Halina Gil intendent w naszym przedszkolu -odznaczona została Złotym Medalem Ministra Edukacji Narodowej za długoletnią służbę.

  • 16 października 2017r nasza Pani Dyrektor Agnieszka Marchel otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.
  • 15 lutego 2018r Anna Bayer  otrzymała nagrodę za najlepszą piosenkę autorską pt. "Moja mama" w XIV  Wojewódzkim  Konkursie Piosenki Autorskiej.

 


CAŁE PRZEDSZKOLE: 


ZUCHY

  • Amelka -wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Przedszkolaka
  • Tadzio, Hania, Filip i Wiktoria Z- nagrody w przedszkolnym konkursie  recytatorskim "Świat moich kilku lat"
  • Tadzio i Bartek- wyróżnienie w przedszkolnym konkursie matematycznym "Mały kangurek"
  • Hania, Filip,Tadzio-nagroda w  międzyprzedszkolnym Przeglądzie Małych  Form Recytatorsko- Teatralnych "Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty"
  • Amelka i Magda- nagroda w konkursie przedszkolnej piosenki
  • Hania i Wiktoria - nagrody w wojewódzkim  konkursie plastycznym "Przygody Tymoteusza Rymcimci"
  • Klaudian- wyróżnienie w wojewódzkim  konkursie plastycznym "Przygody Tymoteusza Rymcimci"
  • Bartek, Hania, Marcel, Tadzio i Filip nagrody w przedszkolnym konkursie plastycznym "Mały  artysta"
  • Basia- wyróżnienie w regionalnym konkursie "Mały  Mistrz Origami"
  • Magda- udział w regionalnym konkursie "Mały  Mistrz Origami"
  • Hania- udział w wojewódzkim konkursie plastycznym "S.O.S. dla bezdomnych  kotów! ph. „Szarobure, pręgowane, rude…”
  • Basia, Wiktoria W., Amelka- udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym  pt. "Przedszkole moich marzeń"
  • Michał G. i Filip- II miejsce w  wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Zimowe sporty"
  • Tadeusz- II miejsce w w miejskim konkursie plastycznym "Piękno podlaskiego  regionu"
  • Wiktoria W.- III  miejsce  w miejskim konkursie plastycznym "Piękno podlaskiego  regionu"
  • Magda i Bartek- wyróżnienia w miejskim konkursie plastycznym "Piękno podlaskiego  regionu"
  • Monika i Kacper Ł- prace zakwalifikowane na wystawę w Mikołajkowej Gali Przedszkolaka
  • Klaudian i Basia - wyróżnienia w konkursie  plastycznym  Mikołajkowa Gala Przedszkolaka
  • Bartek , Jakub i Hania - nagrody  w konkursie  plastycznym  Mikołajkowa Gala Przedszkolaka
  • Hania, Bartek, Marcel, Filip- udział w przedszkolnym  turnieju "Mały  Mistrz Sportu" 
  • Witoria Z.- I miejsce w miejskim  konkursie  plastycznym pt. "Mój Anioł Stróż"
  • Klaudian - wyróżnienie w II edycji konkursu piosenki pt. "Podlasie muzyką malowane"
  • Amelka - nagroda w przedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Ksawery- nagroda w  konkursie plastycznym pt. "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Basia - udział w miejskim konkursie pt. "W barwach jesieni"
  • Hania J.- II miejsce w miejskim konkursie plastycznym pt. "Jesień w moim mieście"
  • Magdalena T.- udział w miejskim konkursie plastycznym pt. "Jesień w moim mieście"
  • Marcel S.- udział w miejskim konkursie plastycznym pt. "W świecie przyrody"
 
 

PODRÓŻNICY

  • Iga G. - III miejsce w konkursie wokalnym, pt. „Jesienne śpiewanie” zorganizowane przez Przedszkole Samorządowe Nr 21 „Na Bojarach”
  • Wiktoria P. - Dyplom uznania w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Piękno podlaskiego regionu”
  • Iga G. - Nagroda w konkursie kolęd i pastorałek „Kolęda przedszkolaka”
  • Iga G. i Wiktoria P. - Nagroda w konkursie wokalnym, pt. „Podlasie muzyką malowane”
  • Iga G. i Wiktoria P. - Nagroda oraz tytuł SUPER WOKALISTY w wojewódzkim konkursie piosenki „Łapska Akademia Wokalna”.
  • Iga G. i Wiktoria P. - Nagroda w konkursie wokalnym w Mikołajkowej Gali Przedszkolaka.
  • Hania G. - Nagroda w konkursie plastycznym w Mikołajkowej Gali Przedszkolaka
  • Iga G. - Wyróżnienie w konkursie recytatorskim w Mikołajkowej Gali Przedszkolaka.
  • Iga G. i Wiktoria P. – nagrody indywidualne oraz nagroda zespołowa w XIV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskim
  • Dorota S. - nagroda w III edycji konkursu plastycznego,pt.: "Marszałek Józef Piłsudski oczami dziecka"
  • Szymon M. - nagroda w konkursie plastycznym "Na najładniejszą ozdobę wiekanocną"
  • Szymon , Alan, Ewa, Dorota i Milena - nagroda w konkursie plastycznym "Mały Artysta"
  • Julek, Ula, Dorota, Iga i Hania - nagrody w konkursie "Mam talent"
  • Iga G, - nagrodana Festiwalu Piosenki Przedszkolaka w MDK
  • Iga i Ula - nagrody na Międzygrupowym Konkursie Recytatorskim "Świat moich kilku lat"
  • Helena G. - Wyróznienie na Międzygrupowym Konkursie Recytatorskim "Świat moich kilku lat"
  • Dorota S. - nagroda na IIMiędzyprzedszkolnym przeglądzie małych form recytatorsko-teatralnych "Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!"
  • Wiktoria i Iga - nagrody w Przedszkolnym Konkursie Piosenki
  • Helena - wyróznienie w Przedszkolnym Konkursie Piosenki
  • Dorota S – III miejsce w Konkursie plastycznym „Witaj wiosno” – organizowanym  przez SP nr 46 w Białymstoku


MALI ARTYŚCI

  > Alicja O - II miejsce "Ozdoba Bożonarodzeniowa" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 46 w Białymstoku

 > Michalina K - III miejsce "Ozdoba Bożonarodzeniowa" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 46 w Białymstoku

 > Maciek D - udział w konkursie "Bezpieczna droga do przedszkola"

 > Fabian K - udział w konkursie "Bezpieczna droga do przedszkola"

 > Fabian K - I miejsce w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"

 > Alicja O - dyplom za udział w konkursie „Mały Mistrz Sportu”

 > Bartosz J - dyplom za udział w konkursie „Mały Mistrz Sportu”

 > Rozalka P - dyplom za udział w konkursie „Mały Mistrz Sportu”

T > ymon K - dyplom za udział w konkursie „Mały Mistrz Sportu”

 > Michalina K - dyplom za udział w konkursie „Mały Mistrz Sportu”

 > Bartek F - III miejsce w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Maciek D - III miejsce w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Rozalka P - wyróżnienie w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46
    w Białymstoku

 > Oliwier K - wyróżnienie w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Zosia A - dyplom za udział w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Maja M - dyplom za udział w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Franek G - dyplom za udział w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Lena B - dyplom za udział w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Fabian K - dyplom za udział w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Magda S - dyplom za udział w konkursie plastycznym ”Witaj wiosno” organizowanym przez SPnr46 w Białymstoku

 > Magda S - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń”

 > Fabian K - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń”

 > Maja M - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń”

 > Lena B - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń”

 > Maciek D - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń”

 > Gabrysia Rz - dyplom za udział w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń”

 > Maja M - za dyplom za udział w Przedszkolnym Tygodniu Talentów

 > Wiktoria A - dyplom za udział w Przedszkolnym Tygodniu Talentów

 > Patryk P --dyplom za udział w Przedszkolnym Tygodniu Talentów

 > Alicja 0 - dyplom za udział w Przedszkolnym Tygodniu Talentów

 > Rozalka P - dyplom za udział w Przedszkolnym Tygodniu Talentów

 > Maciek D - dyplom za udział w Przedszkolnym Tygodniu Talentów

 > Kuba J - dyplom za udział w konkursie fotograficznym „Wiosna wokół nas”

 > Oliwier K - dyplom za udział w konkursie fotograficznym „Wiosna wokół nas”

 > Sandra N - dyplom za udział w konkursie fotograficznym „Wiosna wokół nas”

 > Fabian K - nagroda w konkursie plastycznym „Ptaki cudaki”

 > Magda S - nagroda w konkursie plastycznym „Ptaki cudaki”

 > Sandra N - wyróżnienie w „ Przedszkolnym Konkursie Piosenki”

 > Rozalka P - dyplom za udział w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat”

 > Maciek D - dyplom za udział w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat”

 > Patryk P - dyplom za udział w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat”

 > Aleksandra N -dyplom za udział w konkursie recytatorskim „Świat moich kilku lat”

 > Maciek D - nagroda w konkursie plastycznym „W Świecie Przyrody”.

 

 

 


BADACZE:

  • Pola P - nagroda - w XII ogólnopolskim konkursie plastycznym "Bezpieczne zabawy".
  • Maja I - nagroda - w konkursie plastycznym "Ptaki cudaki"
  • Jakub W - nagroda - w konkursie plastycznym " Ptaki cudaki"
  • Zuzia J - nagroda - w konkursie recytatorskim "Świar moich kilku lat"
  • Pola P - wyróżnienie - w konkursie recytatorskim "Świar moich kilku lat"
  • Jakub W - wyróżnienie - w konkursie recytatorskim "Świar moich kilku lat"
  • Maja I - wyróżnienie - w konkursie recytatorskim "Świar moich kilku lat"
  • Bartek P - nagroda - w konkursie plastycznym "Zaczarowany świat geometrii"
  • Hania Sz - nagroda - w konkursie plastycznym "Zaczarowany świat geometrii"
  • Maja S - nagroda - w Konkursie Piosenki Przedszkolnej
  • Bartek P - nagroda - w Konkursie Piosenki Przedszkolnej
  • Hania Sz - wyróżnienie - w Konkursie Piosenki Przedszkolnej
  • Pola P - udział w Konkursie Piosenki Przedszkolnej
  • Zuzia J - nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym "Przygody Tymoteusza Rymcimci"
  • Bartek P, Natalka S, Adam P, Maja I - nagroda - w finale "Mam Talent"
  • Staś Z - nagroda w konkursie fotograficznym "Wiosna wokół nas"
  • Michał C - nagroda w konkursie fotograficznym "Wiosna wokół nas"
  • Antoni K, Bartek P, Maja I, Adam P. Olek O, Jagoda C, Natalka S - nagrody w grupowym "Mam talent"
  • Natalka S, Adam P, Staś Z, Piotr W, Ania M i Ada K - nagrody w konkursie plastycznym "Mali artyści"
  • Bartek P - wyróżnienie  w konkursie plastycznym "Witaj wiosno" organizowanym przez S.P. nr 46 w Białymstoku
  • Maja I - dyplom w konkursie plastycznym "Witaj wiosno" organizowanym przez S.P. nr 46 w Białymstoku
  • Jakub W - dyplom w konkursie plastycznym "Witaj wiosno" organizowanym przez S.P. nr 46 w Białymstoku
  • Maja I - nagroda - w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"
  • Maja S - dyplom - w konkursie plastycznym "Przedszkole moich marzeń"
  • Jan B - dyplom - w konkursie plastycznym "Przedszkole moich marzeń"
  • Maja I - I miejsce - w konkursie plastycznym "Sporty zimowe"         
  • Ada K - III miejsce - w konkursie plastycznym "Sporty zimowe"        
  • Piotr W - dyplom w konkursie plastycznym "Sporty zimowe"               
  • Jakub W - dyplom - w konkursie plastycznym "Sporty zimowe"
  • Maja I - nagroda - w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"
  • Jakub W - nagroda - w konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"
  • Zuzia J - nagroda - w konkursie recytatorskim "Mikołajkowa Gala Przedszkolalka" organizowanym przez MDK w Białymstoku
  • Jakub W - nagroda - w konkursie plastycznym "Barwy jesieni"
  • Pola P - udział w konkursie plastycznym " Barwy jesieni"
  • Michał C - dyplom w konkursie "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Maja I - dyplom w konkursie "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Pola P - dyplom w konkursie "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Jagoda C - dyplom w konkursie "Bezpieczna droga do przedszkola"
  • Ania M - udział w konkursie plastycznym "W świecie przyrody"
  • Olek O - udział w konkursie plastycznym "W świecie przyrody"
  • Jakub W - udział  w konkursie plastycznym "W świecie przyrody"
  • Piotrek W - dyplom - Mały Mistrz Sportu
  • Ada K - dyplom - Mały Mistrz  Sportu
  • Ania M - dyplom - Mały Mistrz Sportu
  • Adaś P - dyplom - Mały Mistrz Sportu

TROPICIELE


MODRASZKI

 


KAPITALNI



PĘDZIWIATRY

  • Karolina S.- nagroda w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Zwierzęta z lodowej krainy

EKOLUDKI


ODKRYWCY SMAKÓW