dla dziewczynki  mikrofon  karaoke

 

 osiągnięcia kadry nauczycielskiej:

 

 

  • Pani dyrektor Agnieszka Marchel we wtorek 21.03.2017 r odebrała z rąk Prezydenta RP  nagrodę w ogólnopolskim konkursie "Pracodawca Przyjazny Pracownikom".
  • Pani dyrektor Agnieszka Marchel oraz nauczycielka z gr 9-  Pani Elżbieta Kwaśnik-Raćkowska

w czwartek 13 września odebrały z rąk Pana Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego

nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

  • W piątek 14 pażdziernika nauczyciele z naszego przedszkola otrzymali nagrody za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania:

- Pani dyrektor Agnieszka Marchel- otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej

- Pani Dorota Pyłko-nauczycielka gr. 7 - została odznaczona Medalem Srebrnym Ministra Edukacji Narodowej

- Pani wicedyrektor Katarzyna Sznajder-Grześ - otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej 

- Pani Elżbieta Kwaśnik-Raćkowska nauczycielka gr 9- otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej

- Pan Paweł Goryszewski logopeda- otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej

 


CAŁE PRZEDSZKOLE: 

  • Zespół teatralny GAGATEK otrzymał NAGRODĘ GRAND PRIX na MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU KULTURY DZIECIĘCEJ - Spotkania Mistrzów Teatru w Pacanowie oraz II Nagrodę na Miedzynarodowym Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzierzy Wigraszek w Suwałkach 2017
  • Zespół teatralny GAGATEK otrzymał NAGRODĘ w Podlaskim Forum Teatrów Lalkowych 2017
  • Zespół Arlekin otrzymał WYRÓŻNIENIE w Podlaskim Forum Teatrów Lalkowych 2017
  • dnia 10.01.2017r dzieci z gr 9 (Odkrywcy  smaków) oraz zespołu Roztańczone Nutki zdobyły nagrodę na XVI Prezentacjach Małych Form Teatralnych Kolędy to czas.
  • w grudniu i styczniu dzieci z zespołu GAGATEK oraz z gr 3 (Zuchy) nagrały teledysk do autorskiej piosenki "Pani Zima".

 


ZUCHY

Ala, Michał G., Ksawery- nagroda w  wewnątrzprzedszkolnym konkursie fotograficznym.
Klaudian- III miejsce w  wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaka.
Hania-udział w  międzynarodowym konkursie plastycznym "Skrzydlaci przyjaciele".
Ala- wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "W niebieskim świecie autyzmu"
Bartek- przedszkolny quiz wiedzy o Polsce.
Bartek, Filip, Hania , Marcel i Tadzio w przedszkolnym konkursie plastycznym "Mały artysta".
Ala i Basia- nagroda w przedszkolnym konkursie recytatorskim.
Ksawery- wyróżnienie w przedszkolnym konkursie recytatorskim.
Klaudian- nagroda w przedszkolnym konkursie piosenki.
Kacper Ł.-wyróżnienie w przedszkolnym konkursie piosenki.
Hania -  brała udział nagroda w przedszkolnym konkursie piosenki.
Wiktoria W-nagroda  w wojewódzkim konkursie plastycznym "Tymoteusz Rymcimci".
Hania -wyróżnienie  w wojewódzkim konkursie plastycznym "Tymoteusz Rymcimci"
Kacper Ł.-nagroda  w wojewódzkim konkursie plastycznym "Tymoteusz Rymcimci"
Wiktoria Z- nagroda w miejskim konkursie "Baje, bajki , bajeczki- od zawsze w naszej rodzinie".
"Kocham sport, sport mnie lubi"- jako cała grupa zostaliśmy wyróżnieni.
Bartek zdobył nagrodę w przedszkolnym Basia- udział w miejskim konkursie "Baje, bajki , bajeczki- od zawsze w naszej rodzinie".
Bartek- nagroda w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Marszałek Józef Piłsudski oczami dziecka".     
Klaudian- nagroda w XIII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Autorskiej.
Jakub- wyróżnienie w regionalnym konkursie "Mistrz origami".
Wiktoria W. i Bartek- udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Szczęśliwa  Rodzina Treflików" organizowanym przez Telewizję Polską S.A.
Bartek-   udział w przedszkolnym ogólnopolskim konkursie plastycznym „Utwory Jana Brzechwy uczą i bawią”.
Bartek- nagroda w ogólnomiejskim konkursie plastycznym pt. "Zimo baw się z nami". Basia i Klaudian brali udział.
Wiktoria Z.,Hania- wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. "Bajki w zimowej szacie". Bartek brał udział w tym konkursie.
Kacper Ł., Amelka, Filip i Ksawery wraz z rodzicami  otrzymali nagrody za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym "Chroń dziecięce uśmiechy". Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się.
Ala, Klaudian i Hania - nagrody  w konkursie plastycznym Mikołajkowa Gala Przedszkolaka.Wiktorka Z. otrzymała za swoją pracę plastyczną wyróżnienie.Bartek brał udział.
Ksawery wraz z mamą wzięli dział w przedszkolnym konkursie plastycznym pt."Bezpieczna droga do przedszkola". Zdobyli nagrodę.
Nasza grupa wzięła udział w przedszkolnym konkursie plastyonkursie plastycznym pt. "Przedszkole moich marzeń".
Bartek i Tadzio nagrody za udział w turnieju "Mały Mistrz Sportu" .  
 

 


PODRÓŻNICY

Hania - wyróżniona w konkursie plastycznym, pt. "W nIebieskim świecie autyzmu"
Milena, Hania i Iga - nagrody w konkursie plastycznym, pt. "Lubię książki Renaty Piątkowskiej"
Wiktoria, Hubert, Ula i Dorota - wyróznienia  w konkursie plastycznym, pt. "Lubię książki Renaty Piątkowskiej"
Iga i Wiktoria - nagrody w przedszkolnym konkursie recytatorskim "Świat moich kilku lat"
Wiktoria - nagroda w przedszkolnym konkursie piosenki
Iga - wyróżnienie w przedszkolnym konkursie piosenki
Agatka, Milena, Dorota, Ewa, Szymon i Alan - nagrody w przedszkolnym konkursie plastycznym "Mały Artysta"
Hubert - wyróznienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przygody Tymoteusza Rymcimci"
Wiktoria - nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Przygody Tymoteusza Rymcimci"
Julek, Hubert i Hania - nagrody w koncercie finałowym talentów i sztuki "Mam talent"
Iga i Hania - nagroda w konkursie plastycznym "Zaczarowany świat geometrii"
Milena i Dorotka - nagroda z a udział w konkursie plastycznym "NIebieska podróż"
Wyróżnienie dla grupy II za udział w konkursie plastycznym "Zdrowie na talerzu"
Hania i Iga - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bajki w zimowej szacie"
Szymon i Agatka - nagroda w turnieju sportowym "Mały Mistrz Sportu"


MALI ARTYŚCI

Magda S. i Rozalka P. dyplom  za udział w konkursie plastycznym "Marszałek Piłsudski oczami dziecka" -  PS nr 27 w Białymstoku 
Michalina K., Magda S., Alicja O., Wiktoria A.,Aleksandra N. dyplom za udział w konkursie plastycznym "Baje, bajki , bajeczki - od zawsze w naszej rodzinie" -  PS nr 35 "Wesołe" w Białymstoku  
Alicja O., Rozalka P., Tymon K. dyplom za udział w Turnieju "Mały Mistrz Sportu" - PSI nr 58 w Białymstoku
Magda S. dyplom za udział w konkursie plastycznym "Przedszkole moich marzeń" -  PSI nr 58 w Białymstoku
Dyplom wyróżnienie w konkursie "Kocham sport, sport mnie lubi" dla grupy Mali artyści -  PSI nr 58 w Białymstoku
Bartosz J., Magda S., FranciszekG. nagroda w konkursie plastycznym "Chroń dziecięce uśmiechy" -  PSI nr 58 w Białymstoku
Nagroda za zajęcie I miejsca w konkursie " Zdrowie na talerzu" dla grupy Mali artyści - PSI nr 58 w Białymstoku
Michalina K.dyplom z wyróznieniem za udział "Witaj wiosno" - ZS nr 13 w Białymstoku
Tymon K. dyplom za udział w konkursie "Witaj wiosno" - ZS nr 13 w Białymstoku
Maciej D., Rozalka P.,Wiktoria A. dyplom za udział w koncercie finałowym IV Edycji Talentów i Sztuki 2017 - PSI nr 58 w Białymstoku

BADACZE

  • Michał C - nagroda - konkurs fotograficzny "Przyroda w oczach małego fotografa"
  • Jaś B - nagroda - konkurs fotograficzny "Przyroda w oczach małego fotografa"
  • Ania m - nagroda - konkurs fotograficzny "Przyroda w oczach małego fotografa"
  • Zuzia J - Srebrna Różdżka Dobraj Wrózki - wojewódzki konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"
  • Zuzia J - nagroda - konkurs recytatorski "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"
  • Zuzia J - dyplom - konkurs plastyczny "Niebieski świat autyzmu"
  • Ania M - dyplom - konkurs plastyczny "Niebieski świat autyzmu"
  • Nagroda - Maja I - konkurs plastyczny "Lubię książki p. Renaty Piątkowskiej"
  • wyróżnienie - Zuzia J - konkurs plastyczny "Lubię książki p. Renaty Piątkowskiej"
  • nagroda - Zuzia J - konkurs recytatorski "Świat moich kilku lat"
  • nagroda - Jakub W - konkurs recytatorski "Świat moich kilku lat"
  • wyróżnienie  - Bartek P - konkurs recytatorski "Świat moich kilku lat"
  • nagroda - Ania M - konkurs plastyczny "Mały Artysta"
  • nagroda - Staś Z - konkurs plastyczny "Mały Artysta"
  • nagroda - Adaś P - konkurs plastyczny "Mały Artysta"
  • nagroda - Ada K - konkurs plastyczny "Mały Artysta"
  • nagroda - Zuzia J - Przedszkolny Konkurs Piosenki
  • wyróżnienie - Kacper G - Przedszkolny Konkurs Piosenki
  • Wyróżnienie - Maja S - Przedszkolny Konkurs Piosenki
  • I miejsce - Ada K - w konkursie plastycznym "Niebieska podróż" organizowanym przez "Nasze przedszkole" w Białymstoku
  • nagroda - Maja S - w konkursie plastycznym "Niebieska podróż" organizowanym przez "Nasze przedszkole" w Białymstoku
  • nagroda - Zuzia J - w konkursie plastycznym "Niebieska podróż" organizowanym przez "Nasze przedszkole" w Białymstoku
  • dyplom - Krystian Ł, Maja I i Pola P - Finał "Mam talent"
  • dyplom - "Przegląð Mam Talent" - Bartek P, Krystian Ł, Maja I , Jakub W, Pola P, Hania Sz, Ania M,
  • nagroda - Maja S - konkurs plastyczny "Zaczarowany świat geometrii"
  • nagroda - Zuzia J - konkurs plastyczny "Zaczarowany Swiat geometrii"
  • dyplom - Jakub W - ogólnopolski konkurs plastyczny "Kotek Psotek"organizowany przez Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka VII w Ramiszowie
  • dyplom - Maja I - ogólnopolski konkurs plastyczny "Kotek Psotek"organizowany przez Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka VII w Ramiszowie
  • wyróżnienie - cała grupa - w konkursie zdrowotnym "Zdrowie na talerzu"
  • Pola P - nagroda - konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka"
  • Krystian Ł - nagroda - konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka"
  • Jakub W - nagroda - konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka"
  • Maja I - nagroda - konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka"
  • Adaś P - nagroda - konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka"
  • Jagoda C -nagroda - konkurs plastyczny "Moja ulubiona bajka"
  • Zuzia J -- nagroda – konkurs plastyczny „Chroń dziecięce uśmiechy”
  • Piotr W - nagroda – konkurs plastyczny „Chroń dziecięce uśmiechy”
  • Jakub W - nagroda – konkurs plastyczny „Chroń dziecięce uśmiechy”
  • Jagoda C - III miejsce w konkursie artystyczno - technicznym "Ozdoba Bożonarodzeniowa" organizowanym przez ZS nr 13 w Białymstoku
  • Piotr W - nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola" organizowanym przez PS nr 58 w Białymstoku.
  • Olek O  - dyplom w ogólnopolskim konkursie plastycznym, II edycja "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi.
  • Jakub W - dyplom w ogólnopolskim konkursie plastycznym, II edycja "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi.

  • Maja I - III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym, II edycja "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi.
  • cała grupa - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kocham sport - sport mnie lubi" organizowanym w PS 58
  • Jakub W - dyplom w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Nasz przyjaciel Jeżyk" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
  • Jagoda C - dyplom w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Nasz przyjaciel jeżyk" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
  • Maja I - dyplom w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Nasz przyjaciel Jeżyk" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Chełmie
  • Jakub W - nagroda w konkursie plastycznym " Przedszkole moich marzeń" organizowanym przez PS 58
  • Hania Sz - dyplom za udział w konkursie plastycznym "Przedszkole moich marzeń" organizowanym przez PS 58
  • Ania M - dyplom "Mały Mistrz Sportu"
  • Ada K - dyplom "Mały Mistrz Sportu"
  • Staś Z - dyplom "Mały Mistrz Sportu"
  • Adaś P - dyplom "Mały Mistrz Sportu"

 


TROPICIELE

Nasza grupa to najmłodsze dzieci w przedszkolu.Priorytetem jest ich pełna adaptacja do nowego środowiska. Z tego względu przede wszystkim pracujemy nad rozwojem emocjonalnym dzieci. Uczestniczą już one we wszystkich imprezach przedszkolnych, starają się być samodzielne, znają zasady postępowania i obyczaje panujące w grupie i przedszkolu.  Uczą się ich przestrzegać. Rozwijamy talenty, które udało nam się zauważyć w dzieciach.

* nagroda całej grupy w konkurssie ,, Zdrowie na talerzu"  organizowanym przez nasze przedszkole

* wyróżnienie dla całej grupy w konkursie ,, Kocham sport, sport mnie lubi"  organizowanym przez nasze przedszkole

* udział Hani Rz. w ,, Mały mistrz sportu"  organizowanym przez nasze przedszkole

* udział Julka, Arka, Leona w konkursie ,, Kolorowa Pani Jesień'' organizowanym przez Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce oraz Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie

* wyróżnienie Pola J. ,, Las i jego mieszkańcy"  zorganizowanym przez PS nr 86 przy Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 1 w Białymstoku

* udział Tomka w konkursie ,, Przedszkole moich marzeń" organizowanym przez nazą placówkę

* wyróżnienie Tomka i udział Lidki w konkursie piosenki przedszkolnej organizowany przez naszą placówkę

* wyróżnienie  Tomka i udział  Lidki w koncercie finałowym IV edycji Talentów i sztuki organizowanym przez nasze przedszkole

* wyróżnienie Tomka, udział Poli J. i Pawła w konkursie recytatorskim organizowanym przez nasze przedszkole

* nagrody Gabrysi, Hani Rz., Mateusza, Artura i Dawida w konkursie  ,,Mały artysta" organizowanym przez nasze przedszkole


MODRASZKI

Modraszki - cała grupa - wyróżnienie w konkursie "Zdrowie na talerzu"

Modraszki - wyróżnienie w VII Podlaskim Przegladzie Piesni Patriotycznej

Modraszki - wyróżnienie w konkursie "Kocham sport, sport mnie lubi"

Nagroda - Michalina, Justyna w konkursie wiedzy o bajkach pt. "Bajki, bajeczki"

Nagroda - Justyna, Staś w konkursie plastycznym "Chroń dziecięce uśmiechy"

Weronika - nagroda w konkursie plastycznym "Zaczarowany świat geometrii"

Dyplom -  Julek i Krystian Z. za udział w konursie plastycznym "Niebieska podróz"


KAPITALNI

  • nagroda specjalna w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Jak pies z kotem czyli łamiemy stereotypy” (Poznań 2017) – Julka D.
  • 2 wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Czytelniczym „Moja bajka” (Płock 2017) – Antek P, Natalka K.
  • I msc w XIII Ogólnopolskim konkursie internetowym „Zwierzaki-cudaki komputerowe fantazje” (Toruń 2017) – Natalka K.
  • II msc,- Zuzia Z, III msc – Julka D., III msc – Natalka K. oraz wyróżnienie zespołowe dla PIÓRKA w Ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Bajkopisarze” (Jabłonka 2017)
  • III msc – Natalka K. i wyróżnienie – Zosia R. w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiersze, baśnie i bajeczki - wiosenne książeczki!" (Kraków 2017)
  • 3 nagrody – Julka D., Zuzia Z., Zosia R. i 4 wyróżnienia – Ola Dz., Antek P., Natalka K., Natalka - w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Najpiękniejsza bajka”
  • nagroda GRAND PRIX w XIII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Autorskiej.- Ala W.
  • nagroda specjalna Prezydenta Miasta Białegostoku w Miejskim konkursie plastycznym „Ja i moja Rodzina w moim mieście” - Zosia R.
  • III miejsce. w Miejskim Konkursie Artystyczno-technicznym Ozdoba Bożonarodzeniowa - Patryk G.
  • 14 nagród w Miejskim konkursie plastycznym Kubuś i przyjaciele organizowanym przez Książnicę Podlaską w Białymstoku: I miejsce - Jeremi B., Natalka K., Zuzia Z., II miejsce - Ola Dz., Zosia R., Julka D., Ala W., Hania S., III miejsce: Łukasz B., Milenka R., Antek P., Gracjan W., Patryk G., Miłosz P.
  • 4 nagrody w: Przedszkolnym Konkursie plastycznym Chroń dziecięce uśmiechy - Ala W., Natalka Z., Zuzia Z., Julka D.
  • nagroda w miejskim konkursie plastycznym „Zimo, baw się z nami” - Gracjan W.
  • nagroda – Julka D. i wyróżnienie – Zosia R. w miejskim konkursie recytatorskim „Wierszobajkowe ZOO Joanny Myślińskiej czyli spotkanie z wierszem, który zgrzyta i szeleści”
  • III miejsce w miejskim Konkursie Anioły, aniołki, aniołeczki - Adrian B.
  • nagroda specjalna dla PIÓRKA w Ogólnopolskim Konkursie plastyczno-literackim „Książeczki-bajeczki” - cała grupa
  • nagroda specjalna dla PIÓRKA w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Przedszkolaki to mądre dzieciaki, dużo czytają i własne książki przedstawiają” - za książki interaktywne - cała grupa
  • 2 wyróżnienia dla PIÓRKA w Ogólnopolskim Konkursie literacko- plastycznym „Moja książeczka” - cała grupa
  • dyplom dla Patryka G., Jeremiego B., Milenki Cz., Kuby T. i Szymona Z. w Turnieju "Mały mistrz sportu"
  • dyplom dla Patryka G., Jeremiego B., Milenki Cz., Kuby T. i Szymona Z. – w konkursie plastycznym „Mały Artysta”


PĘDZIWIATRY

  • Oliwia, Zuzia, Amelka- nagroda w Miejskim Konkursie Patriotycznym „ Kocham Cię Moja Ojczyzno” SP
  • Nikola – nagroda w konkursie plastycznym „Przedszkole moich marzeń” PS 58
  • Maciek – wyróżnienie  konkurs plastyczny „ Ozdoba Bożonarodzeniowa” ZSZ NR13
  • Amelka, Gabrysia, Oliwia, Blanka, Natalka, Sabina, Maja, Kuba – nagrody konkurs plastyczny „Chroń dziecięce uśmiechy” PS 58
  • Zuzia, Amelka, Natalka- nagroda  Przegląd Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych MDK
  • Kuba- nagroda konkurs plastyczny „ Bajki w zimowej szacie” PS 56
  • Zuzia – nagroda konkurs plastyczny „ Białystok – moje miasto” PS 76
  • Natalka- wyróżnienie konkurs wiedzy o bajkach PS 58
  • Gabrysia- nagroda X Regionalny Konkurs” Mistrz Origami” SP 47
  • Amelka – wyróżnienie konkurs recytatorski „ Jestem przyjacielem lasu”  PS 55
  • Grupowa praca zespołowa- nagroda konkurs plastyczny „ Zdrowie na talerzu”  PS 58
  • Maciek- nagroda konkurs plastyczny „ Józef Piłsudski oczami dziecka”  PS 27
  • Dawid, Kuba- nagrody w konkursie plastycznym „ Zaczarowany świat geometrii”  PS 58
  • Natalka- nagroda konkurs plastyczny  „ Przedszkolaki dobre serce mają chętnie innym pomagają” PS 60
  • Grupowa praca zespołowa – nagroda  „ Kocham sport ,sport mnie lubi”  PS 58

EKOLUDKI

NAGRODY W KONKURSACH :

Chroń dziecięce uśmiechy, Kocham sport - sport mnie lubi, Mikołajkowa Gala Przedszkolaka, Najpiękniejsze ozdoby bożonarodzeniowe, Koncert kolęd i pastorałek, Niebieska podróż, W niebieskim świecie autyzmu, Zaczarowany świat geometrii, Przy wigilijnym stole, Mały artysta, Konkurs piosenki przedszkolnej, Wzdrowym ciele zdrowy duch, Miejski konkurs wiedzy matematycznej, Wewnątrzprzedszkolny konkurs wiedzy mayematycznej, Turniej wiedzy ekologicznej,

DZIECI NAGRODZONE W W/W KONKURSACH:

Bartek, Emilka, Olaf, Gabrysia, Wiktoria, Martynka, Michał, Patrycja, Dawid, Piotrek, Zuzia.

WYRÓŻNIENIA W KONKURSACH :

Quiz wiedzy ,,Bezpieczna droga do przedszkola", Anioły, aniołki, aniołeczki; Zimo, baw się z nami, Konkurs wiedzy o bajkach, Baje, bajki i bajeczki - od zawsze w naszej rodzinie, Zdrowie na talerzu, Ziemię mamy tylko jedną, Konkurs piosenki przedszkolnej.

DZIECI WYRÓŻNIONE W W/W KONKURSACH :

Michał, Piotrek, Maja, Zuzia, Martynka, Gabrysia, Wiktoria.

UDZIAŁ W KONKURSACH : Barwy jesieni, Bezpieczna droga do przedszkola, Bajki w zimowej szacie, Marszałek J. Piłsudski oczami dziecka, Wniebieskim świecie autyzmu, Coś z niczego, Przedszkolny konkurs recytatorski.

DZIECI BIORĄCE UDZIAŁ W W/W KONKURSACH :

Wiktoria, Zuzia, Piotrek, Tosia, Eryk, Bartek, Maja.


ODKRYWCY SMAKÓW

- Kamil, Kuba, Mateusz - dyplom za udział w koncercie finałowym IV Edycji Talentów i Sztuki 2017, PSI 58

- Kuba, Mateusz, Piotruś, Alex, Nikola, Robert - nagroda w konkursie plastycznym "Chroń dziecięce uśmiechy", PSI 58

- Mateusz - wyróżnienie w konkursie piosenki "Mikołajkowa Gala Przedszkolaka", MDK

- Gabrysia, Aniela, Piotruś, Michał, Kuba - nagroda w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do przedszkola", PSI 58

- Gabrysia, Kuba - nagroda w V edycji turnieju wiedzy i sprawności "Dzieciaki Mleczaki - Zdrowe Przedszkolaki", PS 82 oraz Polska Izba Mleka

- Kamila - wyróżnienie w miejskim rodzinnym konkursie plastycznym "Z rodziną po zdrowie", ZS 4, Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB

- cała grupa - nagroda podczas XVI Prezentacji Małych Form Teatralnych "Kolędy To Czas"; wyróżnienie w konkursie plastycznym "Kocham sport, sport mnie lubi", wyróżnienie w konkursie "Zdrowie na talerzu"