KONSULTACJE SPECJALISTÓW 

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
Katarzyna Sznajder-Grześ - pedagog specjalny         14.00 – 15.00
Depczyński Wojciech - pedagog specjalny 8.30 – 9.00 14.30 – 16.00  

7.00 – 7.30

8.30 – 9.00

8.30 – 9.00
Dąbrowska Urszula - rehabilitant 11.30 – 12.00

8.00 – 9.00 /po wcześniejszym umówieniu/

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00 11.30 – 12.00  
Gaińska Żaneta - rehabilitant     7.30 – 8.00    
Baranow Magda - terapeuta SI  

11.30 – 12.00

14.15 – 14.45 /po wcześniejszym umówieniu/

11.30 – 12.00 11.30 – 12.00 11.30 – 12.00
Lach Katarzyna - terapeuta SI 11.30 – 12.00   11.30 – 12.00    
Polak Małgorzata - logopeda

8.30 – 9.00

11.30 – 12.00

8.30 – 9.00 14.30 – 15.30 8.30 – 9.00  
Jankowska Barbara - logopeda 11.30 – 12.00 11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

8.30 – 9.45

11.30 – 12.00

11.30 – 12.00

14.15 – 15.15

Wadołowska Katarzyna - muzykoterapeuta   13.30 – 14.30   12.00 – 12.30  
Łupieska Paulina -psycholog 8.30 – 9.00 8.30 – 9.00

8.00 – 9.00

11.30 – 12.00

14.00 – 15.00 8.30 – 9.00

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

GRUPA I

- konsultacje z rodzicami w środę (data i godzina ustalane indywidualnie)

GRUPA II

- konsultacje z rodzicami w drugi poniedziałek miesiąca o godz. 16.30 po uprzednim umówieniu się

GRUPA III

- konsultacje z rodzicami w ostatnią środę miesiąca o godz. 16.15 po uprzednim umówieniu się

GRUPA IV

- konsultacje z rodzicami w czwartek o godz. 16.30 po uprzednim umówieniu się

GRUPA V

- konsultacje z rodzicami w czwartek o godz. 16.30 po uprzednim umówieniu się

GRUPA VI

- konsultacje z rodzicami w czwartek o godz. 16.00 po uprzednim umówieniu się

GRUPA VII

- konsultacje z rodzicami w środę o godz. 16.00 po uprzednim umówieniu się

GRUPA VIII

- konsultacje z rodzicami w ostatni czwartek miesiąca o godz. 16.00 po uprzednim umówieniu się

GRUPA IX

- konsultacje z rodzicami w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 16.00 po uprzednim umówieniu się

GRUPA X

- konsultacje z rodzicami w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 16.15 po uprzednim umówieniu się